Про створення робочих груп щодо здійснення матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць під час підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року
image
4 Вересня 2020, 17:10
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   04.09.2020                                                                                                       № 229 од

 

Про створення робочих груп

щодо здійснення матеріально-технічного

забезпечення виборчих дільниць під час

підготовки та проведення місцевих виборів

25 жовтня 2020 року

 

Для підготовки та проведення місцевих виборів  25 жовтня 2020 року, з метою  забезпечення виконання ч.1 ст.211 Виборчого Кодексу України та створення належних умов для реалізації конституційного права громадян України на вільне волевиявлення, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

Створити робочі групи з числа працівників апарату ради та її виконавчого комітету щодо здійснення матеріально-технічного               забезпечення виборчих дільниць під час підготовки та проведення                           місцевих виборів  25 жовтня 2020 року і затвердити їх персональний склад (Додаток 1).Закріпити робочі групи за виборчими дільницями, що діють на постійній основі (Додаток 2).Керуючому справами виконавчого комітету Фастівської міської ради Тхоржевській Л.О. довести до відома керівників робочих груп та керівників підприємств, установ та організацій за адресами місцезнаходження виборчих дільниць, що діють на постійній основі в м.Фастів, нормативні вимоги до приміщень, перелік та норми забезпечення дільничних виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями.Робочим групам здійснити заходи щодо обстеження матеріально-технічного забезпечення приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування згідно з нормативними вимогами постанови Центральної виборчої комісії від 08.08.2020 року №164.Керівникам робочих груп інформувати міського голову про стан виборчих дільниць та сприяння в матеріально-технічному забезпеченні   дільничних виборчих  комісій.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 Міський голова                                                        М.В. Нетяжук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до розпорядження № _229 од                                                                                                                    «04_»___09____2020 року

 

                                                                       СКЛАД

робочих груп щодо здійснення матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць під час підготовки та проведення місцевих виборів

25 жовтня 2020 року на території м. Фастів

 

Робоча група № 1

 

Зикова Олена Борисівна

 

– перший заступник міського голови,

керівник робочої групи

Члени робочої групи

 

Зінченко Ірина Сергіївна–  начальник відділу з питань раціонального використання земель;
Зоренко Олена Аркадіївна– начальник відділу житлово-комунального господарства;
Форосенко Наталія Володимирівна– начальник управління економіки та міжнародного співробітництва;
Мельниченко Анна Валеріївна– начальник юридичного управління;
Лазоренко Мирослава Анатоліївна-заступник начальника фінансового управління, начальник бюджетного відділу.
Робоча група № 2

 

Давиденко Олена Павлівна– заступник міського голови з гуманітарних питань, керівник робочої групи
 

Члени робочої групи

Костюк Інна Михайлівна–  завідувач сектору охорони здоров’я;
Мазуренко Олена Миколаївна– завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення;
Єриш Наталія Леонідівна– начальник управління освіти;
Кабанець Тетяна Вікторівна– завідувач сектору торгівлі та транспорту;
Папко Оксана  Станіславівна– начальник управління соціального захисту населення.

 

Робоча група № 3

 

Ясінський Сергій Анатолійович– секретар міської ради, керівник робочої групи
 

Члени робочої групи

 

Скиданенко Андрій Володимирович– начальник відділу з питань фізичної культури та спорту;
Сірченко Лариса Василівна– начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів;
Савченко Наталія Миколаївна– начальник управління культури, молоді та туризму;
Наливайко Тетяна Федорівна– начальник центру надання адміністративних послуг.
Болілий Юрій Михайлович–  заступник начальника управління соціального захисту населення, начальник відділу з питань праці.
 

Робоча група № 4

 

Тхоржевська Леся Олександрівна– керуючий справами виконкому,

керівник робочої групи

 

Члени робочої групи

 

Змаженко Людмила Миколаївна–  начальник служби у справах дітей та сім’ї;
Хімерик Олена Вікторівна– начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

 

Алісєєнко

Людмила Миколаївна

– начальник загального відділу;
Почапська

Оксана Володимирівна

– начальник архівного відділу;
Яценко Інна Анатоліївна– начальник відділу управління персоналом.

 

 

 

 

 

 

Робоча група № 5

 

Рудяк Тимофій Ярославович– заступник міського голови з капітального будівництва, керівник робочої групи
 

Члени робочої групи

 

Мосійчук Денис Леонідович– начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю;

 

Тягун Олександр Миколайович– завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи;
Перехрест Ксенія Петрівна– начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор;

 

Косович Тетяна Богданівна– начальник відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології.

 

 

 

 

Керуючий справами                                                    Л.О.Тхоржевська

 

 

 

                                                                                              Додаток 2

                                                                                                          до розпорядження № __229 од

                                                                                                          «_04_»__09______2020 року

 

 

 

ЗАКРІПЛЕННЯ

робочих груп міськвиконкому  за виборчими дільницями,

що діють на постійній основі в м.Фастів

 

Робоча група № 1

п/п

№ округу№ виборчої

дільниці

Адреса та місцезнаходженняВідповідальний

заступник

Відповідальних працівників за дільницями
191321393вул.Ярослава Мудрого, 44, ЗОШ №2, приміщення початкових класів, вестибюльЗикова О.Б.Зінченко І.С.
291321394вул.Ярослава Мудрого, 44, ЗОШ № 2, музичний класЗоренко О.А.
391321395вул.Ярослава Мудрого, 44, ЗОШ № 2, вестибюль,

2-й поверх

Форосенко Н.В.
491321376вул.С.Васильченка,21,

ЗОШ № 3, спортивний зал

Мельниченко А.В.
591321375вул.С.Васильченка, 21, ЗОШ №3, фойє

 

Лазоренко М.А.
 

Робоча група № 2

691321396Фастівська  центральна районна лікарня, поліклініка, 1-й поверх (спец.ВД)

 

 

 

Давиденко О.П.

 

Костюк І.М.

791321392вул.Льва Толстого, 9,

ЗОШ № 1, вестибюль,

1-й поверх

Мазуренко О.М.
891321391вул.Льва Толстого, 9,

ЗОШ №1, вестибюль,

2-й поверх

Єриш Н.Л.
991321378вул.Гетьманська, 79А,

ЗОШ №7 вестибюль,

1-й поверх

Кабанець Т.В.
 

10

 

91

 

321379

вул.Гетьманська, 79А,            ЗОШ №7, коридор,

1-й поверх

Папко О.С.
 

Робоча група № 3

1191321387вул.Брандта, 65, відділ з питань фізичної культури та спорту, спортивний  зал 

Ясінський С.А.

Скиданенко А.В.
1291321388пл.Перемоги, 1, міський Палац культури, фойє,                1-й поверхСірченко Л.В.
  1391321389пл. Перемоги, 1, міський Палац культури, вестибюль, 1-й поверх 

Савченко Н.М.

 

1491321390вул.Івана Ступака, 10,

ЗОШ №5, вестибюль,

2-й поверх

Наливайко Т.Ф.
1591321380вул.О.Зінченка, 5,              ЗОШ  № 12Болілий Ю.М.
 

Робоча група № 4

1691321382вул.Якубовського, 14, ЗОШ №10, коридор,

1-й  поверх

Тхоржевська Л.О. 

Змаженко Л.М.

1791321381вул.Якубовського, 14, ЗОШ №10, вестибюль, 2-й поверхХімерик О.В.
1891321383вул.Великоснітинська, 63, ліцей-інтернат,

спортивний зал

Алісєєнко Л.М.
1991321384вул.Тітова, 95,  ЗОШ №11, спортивний залПочапська О.В..
2091321386вул.Шевченка, 51, ЗОШ №9, малий спортивний зал,

2-й поверх

Яценко І.А.
Робоча група № 5
2191321373пров.Європейський, 2, дільниця зрідженого газу, приміщення загального користування 

Рудяк Т.Я.

Мосійчук Д.Л.
2291321374вул.Бишівська, 2, ТОВ «ФАСТІВ-АВТОТРАНС», адмінбудівляТягун О.М.
2391321385вул.Героїв Прикордонників, 1, виконробська дільниця №3, актовий залПерехрест К.П.
2491321377вул.Комарова, 6               ЗОШ  № 4, вестибюль,

1-й поверх

Косович Т.Б.

 

 

Керуючий справами                                                                 Л.О.Тхоржевська

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА