Про скликання п’ятдесят четвертої позачергової сесії  Фастівської міської ради VІІІ скликання

image
4 Липня 2024, 15:53
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

04.07.2024                                                                                              № 153-од

Про скликання п’ятдесят четвертої

позачергової сесії  Фастівської

міської ради VІІІ скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Скликати п’ятдесят четверту (LІV-у) позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого скликання 06 липня 2024 року на 09:00 год. в залі засідань адмінбудинку рад з наступним порядком денним:
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2023 року № 581-ХLV-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної  громади на 2024 рік».
Про зменшення статутного капіталу та затвердження Статуту Комунального підприємства «Фастівський комбінат комунальних підприємств (код ЄДРПОУ 03346414) в новій редакції.
Про формування конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».
Про делегування повноважень Управлінню регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради на підготовку та проведення конкурсу з визначення суб’єкту господарювання із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Борівського та Оленівського старостинських округів Фастівської міської ради.
Про делегування повноважень Управлінню розвитку територій та благоустрою Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського,Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради на підготовку та проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Веприцького, Малоснітинського та Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради.

Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального підприємства Фастівської міської ради «Господар» (код ЄДРПОУ 38797446) у новій редакції.
Про надання згоди Комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на здійснення діяльності з медичної практики амбулаторії загальної практики сімейної медицини у приміщенні контори бувшого радгоспу за адресою: вул.Миру, 134 (Гагаріна, 134) с.Мала Снітинка Фастівського району Київської області.
Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення комунального майна, що знаходиться за адресою: вул.Глібова, 3, селище Борова, Фастівський район, Київська область.
Про припинення дії договору оренди комунального майна № 57 від 31.12.2021 року, укладеного з Фастівським міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фастівської міської ради.
Про надання в оренду комунального майна, що знаходиться за адресою: вул.Глібова, 3, селище Борова, Фастівський район, Київська область Комунальному некомерційному підприємству «Інфекційна лікарня м.Костянтинівка».
Про включення частини будівлі, що знаходиться за адресою: вул. Григорія Мандрика, 1, с.Велика Мотовилівка, Фастівський район, Київська область до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону.
Земельні питання.
Кадрові питання.
Р і з н е.

 

2.Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання п’ятдесят четвертої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

 

 

Міський голова                                                                 Михайло НЕТЯЖУК

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів