ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
image
6 Листопада 2020, 23:29
Поділитися:

ВИШГОРОДСЬКА РАЙОННА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Депутатами в територіальних виборчих округах обрано:

№ з/п Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутата Територіальний виборчий округ, у якому обраний депутат Назва місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата
1 Буковський Роман Володимирович 1 Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
2 Решетнікова Марія Степанівна 1 Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
3 Приходько Юрій Олександрович 2 Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
4 Підкурганна Інга Вікторівна 2 Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
5 Правдива Ірина Олександрівна 2 Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
6 Анісімов Андрій Євгенович 3 Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
7 Яценко Сергій Васильович 3 Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
8 Єрьоміна Ніна Анатоліївна 4 Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
9 Маслій Денис Олександрович 4 Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
10 Прищепа Василь Іванович 1 Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
11 Павленко Віктор Петрович 1 Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
12 Яковенко Василь Васильович 1 Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
13 Шубка Віктор Вікторович 1 Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
14 Ликов Дмитро Ігорович 2 Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
15 Король Микола Олександрович 2 Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
16 Бірюк Надія Костянтинівна 3 Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
17 Апаров Андрій Миколайович 3 Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
18 Потапенко Анатолій Іванович 1 КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
19 Морозов Святослав Олександрович 1 КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
20 Биховченко Ігор Петрович 2 КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
21 Савенко Олег Васильович 3 КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
22 Оніс Сергій Миколайович 3 КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
23 Волотовська Тетяна Павлівна 1 Київська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
24 Радченко Олена Володимірівна 4 Київська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Депутатами в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій обрано:

№ з/п Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутата
Назва місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата
1 Урупа Микола Миколайович Київська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»
2 Горовий Микола Васильович Київська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»
3 Лемешко Вікторія Віталіївна Київська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»
4 Удовиченко Володимир Петрович Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
5 Овчіннікова Олена Іванівна Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
6 Кондира Андрій Васильович Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
7 Дзюба Олександр Миколайович Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
8 Хан Володимир Миколайович Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
9 Панамарчук Геннадій Володимирович Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
10 Якимчук Михайло Миколайович Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
11 Басок Кристина Артурівна Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
12 Горбенко Сергій Дмитрович Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
13 Ганіцька Марина Сергіївна КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
14 Мадяр Ігор Іванович КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
15 Царьов Андрій Миколайович Київська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
16 Пірський Руслан Олександрович Київська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
17 Головач Віталій Володимирович Київська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
18 Литовченко Ірина Віталіївна Київська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Джерело: Газета Вишгород

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА