Про присвоєння адреси житловому будинку Лось Ганни Хомівни по ***
image
13 Серпня 2019, 23:40
Поділитися:

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від   09.08.2019                                                                                      № 443

 

Про присвоєння адреси житловому

будинку Лось Ганни Хомівни

по ***

 

             Розглянувши звернення Лось Г.Х. про присвоєння адреси житловому будинку  по *** у м. Фастів, що належить їй згідно свідоцтва на право особистої  власності на житловий будинок від 08.02.1979 р., зареєстрованого в реєстрі за № 3982, у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

 

Присвоїти адресу  житловому  будинку,  що  належить Лось Ганні Хомівні – *** м. Фастів.Зобов`язати Лось Г.Х. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на домоволодіння по *** у м. Фастів.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

 

 

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА