Про присвоєння адреси об’єкту будівництва – житловому будинку Гаєвського Василя Вікторовича по вул. ***

image
18 Жовтня 2023, 20:38
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 ____________________      м.Фастів                                   № _________

 

Про присвоєння адреси об’єкту

будівництва – житловому будинку

Гаєвського Василя Вікторовича

по вул. ***

На виконання статей 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. № 690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», на підставі заяви Гаєвського Василя Вікторовича щодо присвоєння адреси об’єкту будівництва – житловому будинку після отримання декларації про готовність до експлуатації об’єкта за амністією (КС161230809367 від 14.08.2023) та пакету документів (Витяг з Державного реєстру речових правна нерухоме майно про реєстрацію права власності  від 02.08.2019, індексний номер витягу: ***, кадастровий номер ділянки: 3211200000:03:001:0628, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: ***) по вул. ***, керуючись п.11ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

Присвоїти адресу об’єкту будівництва – житловому будинку Гаєвського Василя Вікторовича: ***
Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Гаєвському В.В. витяг з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про присвоєння адрес Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
Гр. Гаєвському В.В. внести відомості до Державного земельного кадастру про місцезнаходження земельної ділянки.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

 

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів