Про присвоєння адреси об’єкту будівництва – садовому будинку Бойко Наталії Михайлівні в садівницькому товаристві «Локомотив» (колишня Мотовилівська с/р) Фастівської територіальної громади Фастівського району Київської області

image
26 Жовтня 2023, 19:49
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

____________________      м.Фастів                                   № _________

 

Про присвоєння адреси об’єкту

будівництва – садовому будинку

Бойко Наталії Михайлівні в

садівницькому товаристві «Локомотив»

(колишня Мотовилівська с/р) Фастівської

територіальної громади Фастівського району

Київської області

На виконання статей 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. № 690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», на підставі заяви Бойко Наталії Михайлівни щодо присвоєння адреси об’єкту будівництва – садовому будинку після отримання декларації про готовність до експлуатації об’єкта (ІУ101231013731 від 16.10.2023 р.) та пакету документів (Свідоцтво про право на спадщину за законом від 03.02.2022 р., зареєстровано в реєстрі за №119, кадастровий номер: 3224987200:02:008:0797; Довідка голови Правління Обєднаних садівничих товариств масиву «СТУГНА» №354 від 26.08.2023 р.) в садівницькому товаристві «Локомотив» (колишня Мотовилівська с/р) Фастівської територіальної громади Фастівського району Київської області, керуючись п.11 ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

Присвоїти адресу об’єкту будівництва – садовому будинку, що належить Бойко Наталії Михайлівні: Україна, Київська обл., Фастівський р-н, Фастівська територіальна громада, садівницьке товариство «Локомотив», №338.
Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Бойко Н.М. витяг з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про присвоєння адрес Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
Гр. Бойко Н.М. внести зміни до відомостей Державного земельного кадастру про місцезнаходження земельної ділянки.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

 

 

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

 

 

 

 

 

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів