Про  присвоєння  адреси  частинам житлового будинку Довгарт Любові Іванівни  по  ***
image
13 Серпня 2019, 20:03
Поділитися:

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від   09.08.2019                                                                                      № 445

 

Про  присвоєння  адреси  частинам

житлового будинку Довгарт Любові

Іванівни  по  ***

 

             Розглянувши звернення Довгарт Л.І. про присвоєння  адреси частинам житлового будинку по *** у м. Фастів ( Свідоцтво про право на спадщину за законом від 25.07.2009 р., зареєстроване в реєстрі за № 1-3947; Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 29.01.2019 р., індексний номер витягу: 154301763), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

 

Присвоїти адресу частинам житлового будинку, що належать Довгарт Любові Іванівні – ***, м. Фастів.

 

Зобов`язати Довгарт Л.І. внести зміни до інвентаризаційних документів на частини домоволодіння по *** у м. Фастів для подальшого використання при заключенні договорів на постачання комунальних послуг.

 

Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

 

 

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА