Про погодження розміру батьківської плати за навчання у КЗ ФМР “Фастівська дитяча музична школа” та пільг для окремих категорій учнів на 2019-2020 навчальний рік
image
11 Липня 2019, 18:24
Поділитися:

 

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від                                                   №

м. Фастів

 

 

Про погодження розміру батьківської

плати за навчання у КЗ ФМР “Фастівська

дитяча музична школа” та пільг для

окремих категорій учнів на 2019-2020

навчальний рік

 

 

Відповідно до ст. 26 Закону України “Про позашкільну освіту”, Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997 року № 260 “Про встановлення розміру батьківської плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей”, Положення про початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади системи Міністерства культури і мистецтв України, затвердженого наказом Міністерства культури і мистецтв України від 06.09.2001 року № 523, з метою упорядкування батьківської плати за навчання та встановлення пільг для окремих категорій учнів КЗ ФМР “Фастівська дитяча музична школа” на 2019-2020 навчальний рік, керуючись пп. 1 п. а, пп. 9, п. бст. 32 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

 

Погодити розмір щомісячної (включаючи осінні, зимові та весняні канікули та карантин) батьківської плати за навчання у Комунальному закладі Фастівської міської ради “Фастівська дитяча музична школа” на 2019–2020 навчальний рік:відділ струнно-щипкових інструментів (бандура) – 90 грн.відділ струнно-щипкових інструментів (домра) –130 грн.відділ духових та ударних інструментів – 130 грн.скрипічний  відділ – 130 грн.відділ  народних  інстументів (баян, акордеон) – 130 грн.відділ сольного, естрадногоспіву – 180 грн.відділ фортепіано – 180 грн.відділ струнно-щипкових інструментів (гітара) – 180 грн.

 

Погодити  пільги  по  оплаті  за  навчання  учнів  у  дитячій  музичній  школі:

2.1 Звільнитивід оплати за навчаннядітей з багатодітних та малозабезпеченихсімей, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, віком до 18 років, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків.

 

 

 

2.2 Зменшити оплату за навчання:

при наявності 2-х і більшеучнів з однієїсім’ї, якінавчаються в дитячіймузичнійшколі, за 1 дитину вноситься 100%, заінших по 50% відсуми оплати за навчання;учні, якінавчаються на 2-х і більшеінструментахвносять 100% оплати за один інструмент і по 50% відвстановленої оплати за іншімузичніінструменти;у разіхворобиучняпротягом одного і більшемісяців, при наявностідокументівлікувального закладу та заяви батьків, за перший місяцьхворобисплачується 100%, за наступні – 50% відрозмірумісячноїплати;дітям, батьки яких є учасникамибойовихдій, при наявностіпосвідчення УБД, на 50% відвартості оплати за навчанняПлата за навчаннясплачуєтьсяубанк до 15 числа поточного місяця.Контроль за виконаннямданогорішенняпокласти на заступника міськогоголовиО. П. Давиденко.

 

Міський голова                                                                                     М. В. Нетяжук

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА