Про надання в оренду громадського будинку, що знаходиться за адресою:  вул. Братів Сидоренків, 12, м.Фастів, Фастівський район, Київська область Громадській організації «Ветеранська спільнота «Зміни своє життя»»

image
12 Червня 2024, 11:42
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

Р І Ш Е Н Н Я

08.06.2024                                    м. Фастів                              № 216-LII-VIII

 

Про надання в оренду громадського будинку, що знаходиться за адресою:  вул. Братів Сидоренків, 12, м.Фастів, Фастівський район, Київська область Громадській організації «Ветеранська спільнота

«Зміни своє життя»»

 

Враховуючи Громадської організації «Ветеранська спільнота «Зміни своє життя»» від 07.06.2024 №1, лист Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Європейський простір» від 07.06.2024 №52/01-09,  діючи у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, ст.20 Закону Україну «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

Надати Громадській організації «Ветеранська спільнота «Зміни своє життя»» терміном на п’ять років комунальне майно, що знаходиться за адресою: вул. Братів Сидоренків, 12, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, а саме: громадський будинок, площею 71,1м².
Вищезазначене комунальне майно передається в оренду з метою проведення реабілітації ветеранів, військовослужбовців та їх сімей.
Доручити міському голові укласти договір оренди комунального майна.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

 

 

Міський голова                                                                Михайло НЕТЯЖУК

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів