Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в межах земель м. Фастів (ділянка №1) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗЕВС ТРЕЙДІНГ»

image
5 Липня 2024, 23:13
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

Р І Ш Е Н Н Я

__________________                         м. Фастів                    № _________________

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії

в межах земель м. Фастів (ділянка №1)

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗЕВС ТРЕЙДІНГ»

Розглянувши подані графічні матеріали із зазначенням бажаного місця розташування земельної ділянки та заяву ТОВ «ЗЕВС ТРЕЙДІНГ» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди орієнтовною площею 0,6000 га в межах земель м. Фастів (ділянка №1) для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (код КВЦПЗ-14.02), беручи до уваги постанову НКРЕКП №490 від 25.02.2020 року про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу, що підтверджено даними реєстру суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, діяльність яких регулюється НКРЕКП, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, у відповідності до ст.ст. 12, 791, 93, 122, 123, абзац 11 ч.2 ст.134 Земельного кодексу України, ч.4 ст.23 Закону України «Про правовий режим земель охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів», керуючись п.34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Дати дозвіл ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗЕВС ТРЕЙДІНГ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (код КВЦПЗ-14.02) в межах земель міста Фастів орієнтовною площею 0,6000 га за рахунок земель комунальної власності Фастівської міської територіальної громади (категорія земель – землі енергетики).
ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗЕВС ТРЕЙДІНГ» отримати усі необхідні погодження, визначені чинним законодавством. Встановити строк дії дозволу -1 рік.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та містобудування.

 

Міський голова Михайло НЕТЯЖУК
 

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів