Про надання дозволу на розміщення об’єкту торгівлі ФОП Перетятьку В.І.

image
12 Лютого 2024, 11:37
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про надання дозволу на розміщення

об’єкту торгівлі ФОП Перетятьку В.І.

 

З метою впорядкування  сезонної мережі торгівлі, враховуючи письмову заяву фізичної особи – підприємця Перетятька Віталія Івановича, про надання дозволу на розміщення об’єкту торгівлі поза межами торговельного приміщення (виїзна/виносна торгівля), за адресою: вул. Заводська, 2, м. Фастів, відповідно до Законів України «Про захист прав споживачів», «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», постанови Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правилами торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів»,рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 17.04.2023р. № 174 «Про затвердження Порядку погодження місця розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської  територіальної громади», рекомендацією комісії з організації торгівлі, розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг, розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади від 26.01.2024 року, керуючись пп.10  ч.2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», пп.8 п. «а», пп.1 п. «б» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

 

Надати дозвіл на розміщення об’єкту торгівлі поза межами торговельного приміщення (виїзна/виносна торгівля), продовольчими товарами фізичній особі – підприємцю Перетятьку Віталію Івановичу, за адресою: вул. Заводська, 2, м. Фастів, згідно схеми розміщення тимчасової споруди площею 5 м², терміном з 05.02.2024 до 05.02.2025р.
ФОП Перетятьку Віталію Івановичу протягом 10 днів, після отримання рішення виконавчого комітету, звернутися  до Управління економіки та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради для укладання Договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою та укласти договір із комунальним підприємством Фастівської міської ради «Житлово-експлуатаційна контора» на вивіз твердих побутових відходів.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

  Міський голова                                                                                 Михайло НЕТЯЖУК

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів