Про надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами на території Фастівської  міської територіальної громади ФО-П Грибенко Л.П.

image
13 Листопада 2023, 21:43
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 м.Фастів

 

 

Про надання дозволу на розміщення

об’єкта зовнішньої реклами на території

Фастівської  міської територіальної громади

ФО-П Грибенко Л.П.

З метою значного підвищення рівня зовнішнього дизайну міського середовища, вулиць, площ та архітектурних ансамблів міста при розміщенні реклами, враховуючи заяву фізичної особи-підприємця Грибенко Лідії Павлівни від 10.10.2023р. щодо розміщення об’єкта зовнішньої реклами (банер) за адресою: вул. Семена Петлюри, 1, м.Фастів, рекомендації комісії з організації торгівлі, розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг, розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади від 19.10.2023 року  та, на підставі Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 18.08.2021 р. № 412 «Про затвердження «Порядку видачі дозволу на розміщення об`єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади», керуючись п.п.13 п. а  ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської  міської ради вирішив:

         Надати фізичній особі-підприємцю Грибенко Лідії Павлівни дозвіл на  розміщення об’єкту зовнішньої реклами (банер) за адресою: вул. Семена Петлюри, 1, м.Фастів,  терміном  на п’ять років.
  Відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів виконавчого комітету Фастівської міської ради підготувати договір на право розміщення об’єкта зовнішньої реклами на території м.Фастів та розрахунок плати за його розміщення з ФО-П Грибенко Л.П.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника                    міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

 

Міський голова                                                                                        Михайло НЕТЯЖУК

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів