Про надання дозволу на приватизацію Ткаченко Галині  Василівні, ***
image
13 Січня 2022, 20:02
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_______________                       м.Фастів                                                   №_____

 

Про надання дозволу на приватизацію

Ткаченко Галині  Василівні,

****************************

та ***********************

Розглянувши заяву Ткаченко Г.В.  мешканки гуртожитку по вул. *************, *** у смт. ******, Фастівського району, Київської області про передачу у власність займаного нею та її сім’єю житлового приміщення, витяг з протоколу засідання Органу приватизації житлового фонду Фастівської міської територіальної громади,  враховуючи рішення  Фастівської міської  ради від 23.12.2020 року № 16-ІV-VІІІ «Про затвердження нової редакції Положення про Орган приватизації житлового Фонду Фастівської міської територіальної громади», керуючись ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», ст. 3 п.6 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п. 14 «Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 р. № 396, п.п. 10 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1.Передати житлове приміщення  № ***у гуртожитку по вул. ************, **, у смт. ****, Фастівського району, Київської області  загальною площею 51,5 кв.м., житловою площею 34,7 кв.м., в приватну  спільну часткову власність, шляхом приватизації:

– Ткаченко Галині Василівні, – 1/3;

– ************************, – 1/3;

– ************************, -1/3.

Сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ оформити свідоцтво про право власності на підставі даного рішення.
Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

 

Міський голова                                                                                    Михайло НЕТЯЖУК

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів