Про надання дозволу гр. Крячко Тетяні Анатоліївні на  перепоховання останків гр. ***

image
6 Листопада 2023, 09:35
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

30.10.2023                 м.Фастів                                    №462

 

Про надання дозволу
гр. Крячко Тетяні Анатоліївні
на  перепоховання останків
гр. ***

Розглянувши звернення Крячко Тетяни Анатоліївни та надані документи: копія свідоцтва про смерть серія***, відповідно до ст. 21 Закону України «Про поховання та похоронну справу», наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003р. №193 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо реалізації Закону України «Про поховання та похоронну справу»», керуючись ст.40  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл Крячко Тетяні Анатоліївні на здійснення перепоховання останків гр.***, ***, який помер 09.03.2022 р., відповідно свідоцтва про смерть серія***, виданого Солом’янським відділом державної реєстрації актів цивільного стану у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ), з кладовища у селищі Борова Фастівського району Київської області на кладовище за адресою: Київська область, Бучанський район, місто Ірпінь, вул. Матросова, 1.
Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

 

 

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

 

 

 

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів