Про надання дозволу ФО-П Гаврюшу Владиславу Вікторовичу на облаштування літнього майданчика для здійснення комерційної діяльності в складі закладів громадського харчування

image
20 Листопада 2023, 22:14
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 ____________________      м.Фастів                                   № _________

 

Про надання дозволу ФО-П Гаврюшу

Владиславу Вікторовичу на облаштування літнього

майданчика для здійснення комерційної діяльності

в складі закладів громадського харчування

Розглянувши звернення ФО-П Гаврюша В.В. щодо надання дозволу на облаштування літнього майданчика для здійснення комерційної діяльності в складі закладу громадського харчування – кав’ярні «Hard Coffee», що знаходиться за адресою: вул. Соборна, 20, м.Фастів, у відповідності до Порядку погодження місця розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради №174 від 17.04.2023 р. та п.4.2 Порядку визначення обсягів пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою Фастівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради №182 від 17.04.2023 р., керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

Надати дозвіл ФО-П Гаврюшу В.В на облаштування літнього майданчика для здійснення комерційної діяльності в складі закладу громадського харчування – кав’ярні «Hard Coffee», що знаходиться за адресою: вул. Соборна, 20 в м. Фастів терміном з 01.12.2023 року по 30.04.2024 року, площею 87 кв.м. згідно передпроєктних пропозицій, наведених у додатку (у відповідний період функціонування літнього майданчика не здійснюється).
ФО-П Гаврюшу В.В. звернутися до Управління економіки та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради для укладання договору про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

 

Додаток

 

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів