Про надання до Фастівського міськрайонного суду Київської області висновку органу опіки та піклування, щодо доцільності призначення *** опікуном над ***   

image
28 Червня 2024, 08:50
Поділитися:

 

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 24.06.2024 року                                   м. Фастів                                       №  352

 

 

 

Про надання до Фастівського

міськрайонного суду Київської області

висновку органу опіки та піклування,

щодо доцільності призначення *** опікуном

над ***   

Розглянувши заяву *** від 17.06.2024 року, щодо надання висновку органу опіки та піклування про можливість призначення його опікуном над ***, відповідно до частини 1 статті 60, частини 4, 5 статті 63 Цивільного кодексу України,  керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

Надати до Фастівського міськрайонного суду Київської області висновок

органу опіки та піклування виконавчого комітету Фастівської міської ради щодо доцільності призначення *** опікуном над  ***.

Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                      Михайло НЕТЯЖУК

 

 

 

 

 

                                                                                       Додаток 

                                                                                       до рішення виконавчого

                                                                                       комітету Фастівської

                                                                                       міської ради

                                                                                       №_________ від

 

ВИСНОВОК

 

органу опіки та піклування  виконавчого комітету Фастівської міської ради, щодо доцільності призначення *** (20.09.1991 р.н.) опікуном над *** (05.07.1998 р.н.).

 

Опікунською радою при виконавчому комітеті Фастівської міської ради 17.06.2024 року була розглянута заява ***, про надання висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету Фастівської міської ради, щодо доцільності призначення його опікуном над ***.

Заявник  – *** ( 20.09.1991 р.н.) проживає за адресою: вул. ***м. Фастів разом зі своїм братом  – ***, 05.07.1998 р.н..

*** є особою з інвалідністю з дитинства I групи підгрупа « А» довічно у зв’язку із захворюванням на ДЦП та потребує постійного стороннього догляду.

Внаслідок хвороби він не може висловлювати свої думки, бо не розмовляє, не може одягнутись, приготувати собі їжу, самостійно поїсти,  не розуміє обставин , що відбуваються навколо нього, не може усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними.

***, є рідним братом ***, який хоче опікуватися над ним,  проживає разом зі своїм рідним братом  та має можливість дбати про нього, створювати необхідні побутові умови, забезпечувати його догляд та лікування.

***, фінансово – забезпечений, має сталий та постійний дохід,  до кримінальної відповідальності не притягався, не погашеної та не знятої судимості не має. Характеризується позитивно.

Відповідно до ч. 1 ст. 60 ЦК України, суд встановлює опіку над фізичною особою у разі визнання її недієздатною, і призначає опікуна за поданням органу опіки та піклування.

Відповідно до ч. 4 ст. 63 ЦК України,  опікун призначається переважно з осіб, які перебувають у сімейних, родинних відносинах з підопічним, з урахуванням особистих стосунків між ними та можливості особи виконувати обов’язки опікуна.

Тому, враховуючи вищевикладене, з метою захисту особистих немайнових і майнових прав ***, а також для створення йому необхідних побутових умов, здійснення за ним належного догляду, забезпечення йому лікування, орган опіки та піклування виконавчого  комітету Фастівської міської ради вважає за доцільне призначення  *** (20.09.1991 р.н.) опікуном над ***  (05.07.1998 р.н.).

 

Керуючий справами (секретар)                                  Леся ТХОРЖЕВСЬКА

виконавчого комітету Фастівської

міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів