Про надання до Фастівського міськрайонного суду Київської області висновку органу опіки та піклування, щодо доцільності призначення  ****  опікуном  ***

image
6 Травня 2024, 15:04
Поділитися:

 

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 ____________________                     м. Фастів                                   № _________

 

 

 

Про надання до Фастівського

міськрайонного суду Київської області

висновку органу опіки та піклування,

щодо доцільності призначення  ****  опікуном  ***

          Розглянувши заяву *** від 22.04.2024 щодо надання висновку органу опіки та піклування про можливість призначення його опікуном ***, враховуючи протокол опікунської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради від 24.04.2024,  відповідно до частини 1 статті 60, частини 4, 5 статті 63 Цивільного кодексу України та керуючись підпунктом 4 пункту «б», частини першої статті 34 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

Надати до Фастівського міськрайонного суду Київської області висновок органу опіки та піклування, щодо доцільності призначення *** опікуном ***  ( згідно Додатку).
Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

 

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК

 

 

                                                                               

 

 

 

 

Додаток 1

до рішення виконавчого

комітету Фастівської

міської ради

 №_________ від

 

ВИСНОВОК

 

органу опіки та піклування  виконавчого комітету Фастівської міської ради, щодо доцільності призначення ***( *** р.н.) опікуном ***  ( *** р.н.).

Опікунською радою при виконавчому комітеті Фастівської міської ради   була   розглянута заява Л***, щодо надання висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету Фастівської міської ради  про доцільність призначення його    опікуном  ***

***, *** р.н., проживає за адресою: ***, разом зі своїм сином ***

Відповідно до наданих медичних документів, ***встановлено діагноз: шизофренія, параноїдна форма, безперервнопроградієнтний тип перебігу, апато-абулічний дефект

Під дією хворобливих переживань неодноразово намагалася вбити себе. За роки 13 разів лікувалася в ОПНМО, хвороба набула безперервного перебігу, сформувався апато-абулічний тип дефекту. Л***, стоїть на обліку у лікаря – психіатра, з 1999 року. ***  не може самостійно обслуговувати себе в побуті, організовувати свій побут, потребує постійного догляду за собою сторонніх. Розлад її здоров’я носить стійкий характер.

*** є рідним сином ***, та хоче здійснювати над нею опіку.

***, до кримінальної відповідальності не притягався, не погашеної та не знятої судимості не має, за станом здоров’я, може бути опікуном.  Характеризується позитивно.

Відповідно до ч. 1 ст. 60 ЦК України, суд встановлює опіку над фізичною особою у разі визнання її недієздатною, і призначає опікуна за поданням органу опіки та піклування.

Відповідно до ч. 4 ст. 63 ЦК України,  опікун призначається переважно з осіб, які перебувають у сімейних, родинних відносинах з підопічним, з урахуванням особистих стосунків між ними та можливості особи виконувати обов’язки опікуна.

Тому, враховуючи вищевикладене, з метою захисту    особистих немайнових і майнових прав ***, а також для створення їй  необхідних побутових умов, здійснення за нею  належного догляду, забезпечення їй  лікування, орган опіки та піклування виконавчого  комітету Фастівської міської ради вважає за доцільне призначення *** ( *** р.н.) опікуном   ***  ( ***  р.н.).

 

Керуючий справами ( секретар)                                  Леся ТХОРЖЕВСЬКА

виконавчого комітету Фастівської

міської ради

 

 

 

 

 

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів