Про капітальний ремонт доріг | Сайт Міської Ради міста Фастів
image
11 Липня 2019, 21:31
Поділитися:

 ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від 09.07.2019                                                                                    № 235 од

Про капітальний   ремонт

доріг

 

З метою забезпечення  утримання доріг та тротуарів у належному   експлуатаційному стані, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва, та житлово-комунального господарства України «Про затвердження технічних правил ремонту і утримання вулиць і доріг населених пунктів» від 12.02.2012 року №54,  рішення Фастівської міської ради № 2-LХV-VІ від 19.03.2015 р. «Про затвердження Програми  проведення будівництва, ремонту та утримання дорожнього покриття вулиць та тротуарів у м. Фастів Київської області на 2015- 2020 роки», керуючись п.20 ч. 4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Керівнику КП ФМР «Фастів-благоустрій» забезпечити проведення капітального ремонту доріг  із застосуванням асфальтобетонної суміші, по наступних  вулицях:

– Лугова;

– Мічуріна.

Вищезазначені роботи виконати у термін до 01.11.2019 року.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника           міського голови.

В.о.міського голови                                                                                 О.Б.Зикова

 

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА