Про Дні жалоби у Фастівській міській територіальній громаді

image
28 Березня 2024, 20:24
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

Р І Ш Е Н Н Я

___________________                                м. Фастів                              №___________________

 

 

Про Дні жалоби

у Фастівській міській територіальній громаді

З метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули в російсько-українській війні під час виконання бойових завдань в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, керуючись  ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Визначити Днями жалоби у Фастівській міській територіальній громаді дні поховання загиблих Героїв – мешканців громади.
Затвердити Порядок проведення заходів у Дні жалоби у Фастівській міській територіальній громаді (додаток).
Відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ виконавчого комітету Фастівської міської ради оприлюднити інформацію про Дні жалоби у Фастівській міській територіальній громаді на офіційному сайті Фастівської міської ради та в соціальних мережах.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову, начальника управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства ФМР та начальника управління розвитку територій та благоустрою ФМР.

 

 

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК

 

 

 

Додаток

до рішення міської ради

 

 

 

Порядок проведення заходів у Дні жалоби

у Фастівській міській територіальній громаді

Днями жалоби визначити дні, коли здійснюється поховання загиблих Героїв – мешканців Фастівської міської територіальної громади, які загинули в російсько-українській війні.

У День жалоби:

2.1. забезпечити приспущення Державного Прапора України на будівлях і спорудах органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності;

2.2. рекомендується утриматись від проведення розважально-концертних заходів місцевого рівня органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, державним підприємствам, установам і організаціям, незалежно від форм власності.

Відповідним структурним підрозділам виконавчого комітету Фастівської міської ради та старостам старостинських округів Фастівської міської ради довести інформацію щодо Днів жалоби підприємствам та організаціям, незалежно від форм власності, приватним підприємцям Фастівської міської територіальної громади та комітетам самоорганізації населення мікрорайонів м. Фастова.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                Людмила РУДЯК

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів