Про демонтаж тимчасової споруди – металевого гаража по вул. Героїв прикордонників, біля буд.№2 в м. Фастів Київської області       

image
25 Жовтня 2022, 11:27
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

  від 20.10.2022 року                м. Фастів                                   №   281

 

Про демонтаж тимчасової споруди –

металевого гаража по

вул. Героїв прикордонників, біля буд.№2

в м. Фастів Київської області                                                                                                                                          

Зважаючи на необхідність вжиття всіх необхідних заходів щодо покращення міського середовища та наведення порядку на об’єктах благоустрою в Фастівській міській територіальній громаді, з метою звільнення земельної ділянки комунальної власності від самовільно встановленої тимчасової споруди – металевого гаража, враховуючи, що власники не виконують приписів виконавчого комітету Фастівської міської ради щодо добровільного звільнення земельної ділянки шляхом демонтажу, керуючись Порядком розміщення та демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Фастів, затвердженого рішенням Фастівської міської ради №6-V-VII від 16.12.2015 року (із внесеними змінами № 25-LXXVII-VII від 02.06.2020 року)», ст.16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», пп.3 п.«б» ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

Доручити КП «Фастів-благоустрій» провести демонтаж тимчасової споруди – металевого гаража, який встановлено по вул. Героїв прикордонників, біля буд.№2, м. Фастів у відповідності до Порядку розміщення та демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Фастів, затвердженого рішенням Фастівської міської ради №6-V-VII від 16.12.2015 року (із внесеними змінами № 25-LXXVII-VII від 02.06.2020 року).
Для демонтажу тимчасових споруд залучити представників правоохоронних органів, керівника та юрисконсульта КП ФМР «Фастів-благоустрій», представників відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради, відділу державного-архітектурного будівельного контролю виконавчого комітету Фастівської міської ради, відділу з питань раціонального використання земель виконавчого комітету Фастівської міської ради, відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету Фастівської міської ради.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

 

 

 

Міський голова                                                                                     Михайло НЕТЯЖУК

 

 

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів