Президент Зеленський замінив командувача медичними силами ЗСУ

image
20 Листопада 2023, 10:52
Поділитися:

20 листопада 2023 г. 10:43

Президент України Володимир Зеленський змінив керівництво Медичних Сил ЗСУ. Замість звільненої Тетяни Остащенко (на колажі ліворуч) Верховний головнокомандувач призначив Анатолія Казмірчука (на колажі праворуч). Якщо першу на парламентському рівні критикували за неефективну роботу, то другий відомий тим, що очолив Головний військовий клінічний госпіталь у Києві за президентства Януковича за поданням нині підозрюваного у держзраді тодішнього міністра оборони.

Про цеKВ дізналася з президентських указів Володимира Зеленського та його вечірнього звернення 19 листопада 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Звільнити ОСТАЩЕНКО Тетяну Миколаївну з посади командувача Медичних сил Збройних Сил України”, – сказано в указі №760 від 19 листопада 2023 року.

“Призначити генерал-майора медичної служби КАЗМІРЧУКА Анатолія Петровича командувачем Медичних сил Збройних Сил України”, – сказано в указі №761 від тієї ж дати.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Сьогодні є важливе кадрове рішення. За поданням міністра оборони змінив командувача Медичних сил Збройних Сил України. Замість генерал-майора медичної служби Тетяни Остащенко новим командувачем призначив генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука — начальника Національного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь” у місті Києві”, — сказав Зеленський українцям.

“Зробив подання Президенту України щодо заміни командувача Медичних сил Збройних сил України. Вважаю, що причини такого кроку очевидні для всіх, хто бʼється в лавах Сил оборони України, та усіх, хто допомагає. Відповідна проблематика обговорювалась багато разів. Настав час вирішувати проблеми медичного забезпечення наших воїнів”, – запостив на Фейсбуці міністр оборони України Рустем Умєров.

Тетяну Остащенко призначили Командувачем Медичних сил Збройних Сил України 30 липня 2021 року. Вона стала першою жінкою-командувачем окремого роду сил в історії Збройних сил України, а також першою жінкою бригадним генералом. Утім, її роботу під час повномасштабного вторгнення в парламенті піддавали критиці за неефективність.

Анатолій Казмірчук до призначення з 23 липня 2012 року був начальником Національного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь” у Києві. Призначений на цю посаду був при президентстві Віктора Януковича тодішнім міністром оборони Дмитром Саламатіним, який в 2014 році втік у росію, а з 8 листопада 2021 року перебуває під заочним арештом за підозрою у держзраді.

Читайте: Заступника начальника Центральної ВЛК медсил ЗСУ викрили на хабарях від ухилянтів (фото)

Фото: колаж КВ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона