Президент Зеленський анонсував проведення в Україні military-tech-форуму в жовтні

image
28 Серпня 2023, 10:14
Поділитися:

28 серпня 2023 г. 10:04

Президент України Володимир Зеленський заявив про розвиток в Україні оборонно-промислового комплексу та анонсував проведення military-tech-форуму, який пройде вже у жовтні. Також Зеленський зазначив, що деякі західні підприємства розпочали будувати свої оборонні заводи в Україні, й держава підтримує їх всіма можливими способами.

Про це KВ стало відомо з інтерв’ю Володимира Зеленського журналістці Наталії Мосейчук.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як сказав Володимир Зеленський, Україна має великі можливості – від технологій до агропромислового комплексу, та за його словами новий напрямок у якому Україна номер один – це безпековий напрямок.

“Мало хто знає, що ми робимо, які лінії відродили оборонно-промислового комплексу, що ми тут спробували робити, які люди, які фахівці. Це велике має значення, що ми є випробувачем, таким піонером, у гарному сенсі цього слова, початку і застосування багатьох напрямків сучасної амуніції. Сучасних. Для багатьох бізнесменів світу це великий приклад. Я думаю, в цьому напрямі – military-tech, у діджитал – ми в цьому напрямі будемо номер один. Принаймні на Європейському континенті”, – повідомив Зеленський.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“У жовтні, мали такий меседж від партнерів, зробимо такий military-tech-форум в Україні, приїдуть дуже багато підприємств із дуже багатьох країн світу із різних континентів”, – додав Президент.

Також Зеленський зазначив, що західні підприємці зможуть вільно зайняти свою “нішу”, до того ж отримати “велику допомогу” від держави.

Крім того, за його словами, деякі підприємства розпочали будувати свої заводи в Україні, й держава підтримує їх всіма можливими способами, виділяючи землю, забезпечуючи безпеку та надаючи необхідні ресурси. Зеленський зазначив, що деякі підприємства будуть будуватися під землею , щоб забезпечити додатковий захист.

Нагадаємо, в минулому році стало відомо, що турецька компанія “Байкар” побудує в Україні завод із виробництва ударних безпілотників “Байрактар”. Тоді було створено компанію й придбано земельну ділянку під будівництво заводу.

Читайте: Безпілотники “Байрактар” будуть виробляти в Україні

Фото: скріншот інтерв’ю

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона