Президент України Володимир Зеленський із робочою поїздкою відвідав Київщину, – Руслан Кравченко

image
19 Жовтня 2023, 18:41
Поділитися:

19 жовтня 2023 г. 18:41

Президент України Володимир Зеленський із робочою поїздкою відвідав Київщину. Місцева влада показала главі держави, що робиться для ефективного та оперативного відновлення області. Адже внаслідок повномасштабного вторгнення пошкоджено понад 28 тис. об’єктів. Уже відновили понад 13 тисяч.

Про це KВ стало відомо з повідомленняочільника Київської обласної державної адміністрації Руслана Кравченка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Делегація побувала в декількох населених пунктах, щоб показати масштаб робіт з відбудови.

“Село Тарасівка. Тут за кошти благодійників будують “Містечко Хансена”. Це житло для людей, які покинули свої домівки через російських окупантів. Містечко будує компанія Wasatch Group у партнерстві з благодійною організацією To Ukraine with love. Глава держави разом із засновником Wasatch Group Деллом Лой Хансеном, директоркою To Ukraine with love Світланою Міллер, заступником керівника Офісу Президента Олексієм Кулебою пройшлися містечком”, – повідомив Руслан Кравченко.

Житло на території 9 га будують дуже оперативно. Роботи розпочали в червні цього року. Вже незабаром містечко прийматиме перших 80 родин. Загалом планують побудувати житло для 450 родин, це квартири від 2 до 5 кімнат. Оселі оснащені необхідними меблями та технікою. Житло надаватиметься ВПО, які втратили свої оселі, членам сімей загиблих захисників, особам з інвалідністю внаслідок війни, постраждалим від війни тощо. Воно тимчасове, але повністю безкоштовне. Також у містечку побудують школу, дитсадок, бібліотеки, майданчики. Вдячний багодійникам, що допомагають українцям у такий важкий час.

“Село Бузова. Тут показали відбудову одразу трьох багатоповерхівок в одному місці за різними програмами. Перший – вул. Центральна, 17Д. Цю п’ятиповерхівку на 40 квартир відновлюють коштом UNITED24. До повномасштабного вторгнення в ній мешкали 115 людей. Частину робіт уже виконали. Вул. Центральна, 17Е – будинок уже відновили за рахунок коштів Київської ОВА та громади. Ще один будинок на вул. Центральна, 17Є був демонтований, оскільки не підлягав відновленню. Сьогодні його будують “з нуля” за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії”, – повідомив Руслан Кравченко.

“Ірпінь. Показали Президенту України, як на практиці реалізується його завдання з комплексної відбудови. За таким принципом наразі працюємо в районі ЖК “Ірпінські Липки”. Відбудовуємо житлові комплекси багатоповерхівок та приватні будинки. Зокрема, понад 60 приватних будинків на вул. Багірова відбудовуємо за кошти обласного бюджету Київщини, 2 багатоквартирні будинки (Гостомельське Шосе, 24/1 та 22) – за рахунок Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Крім того, 1 будинок (11-та лінія, 4-й провулок) відновлюємо за кошти Президентської програми UNITED24, 4 об’єкти (вул. Северинівська, 160-2, 162-1, 154Б та Гостомельське шосе, 12, 14-16) – Міжнародної Організації Міграції. За кошти області капітально ремонтуємо дорогу та міст між Гостомелем та Ірпенем. Поряд із цією локацією організація UNICEF відновила один з найбільших закладів освіти Ірпеня – ліцей № 3. Така комплексна відбудова дозволить загалом відновити 720 помешкань. Активно до відбудови також долучається УВКБ ООН – надало будівельні матеріали та Фонд GEM – допомагає із заміною вікон”, – повідомив Руслан Кравченко.

“Прагнемо максимально швидко відновити все, що зруйнували російські окупанти. До кінця року плануємо відбудувати 18 тис. об’єктів”, – повідомив Руслан Кравченко.

Читайте:В КОВА заявили про взяття під жорсткий контроль всіх процесів відбудови регіону

Фото: Руслана Кравченко

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона