Президент призначив очільників Вишгородської та Фастівської районних держадміністрацій
24 Червня 2022, 16:24
Поділитися:

24 червня 2022 г. 15:45

Президент Володимир Зеленський призначив на посаду голови Вишгородської районної державної адміністрації (РДА) Олексія Данчина (на фото праворуч), а головою Фастівської РДА – Юрія Волкова (на фото ліворуч).

Про цеKВ стало відомо з відповідних розпоряджень президента Володимира Зеленського.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Розпорядження №100/2022-рп: “Призначити Данчина Олексія Олександровича головою Вишгородської районної державної адміністрації Київської області”.

Розпорядження №101/2022-рп: “Призначити Волкова Юрія Віталійовича головою Фастівської районної державної адміністрації Київської області”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Олексій Данчин з листопада 2010 по серпень 2014 року займав посаду заступника Вишгородського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Після цього очолював у Києві управління матеріального та господарського забезпечення НАК “Нафтогаз України”, посідав посаду заступника голови правління АО “Міжнародний адвокатський альянс” та помічника київського адвоката АО “Безпалий та партнери”.

До призначення на посаду першого заступника голови Вишгородської районної державної адміністрації з квітня 2017 по серпень 2018 року займався підприємницькою діяльністю.

У 2020 році Данчин балотувався на голову Вишгородської ТГ. Висував свою кандидатуру вже як в.о. голови Вишгородської РДА від політичної партії “Опозиційна платформа – за життя”. Мав наміри спробувати свої сили на пост мера Вишгорода і в 2015 році від Блоку Юлії Тимошенко.

Читайте: Кабмин согласовал на должность главы Вышгородской РГА мужа миллионерши Сенчука

Юрій Волков вже виконував обов’язки голови райдержадміністрації з січня 2020 року, після звільнення попереднього очільника Василя Кравченка. Згодом був призначений на цю посаду президентом 8 вересня 2020 року, але протримався на ній недовго – його звільнили вже 18 грудня того року.

З 1994 по 2002 рік працював на підприємстві “Поліфаст” інженером, потім головним інженером. З 2002 по 2005 рік був директором цього підприємства. З квітня 2005 року був заступником голови Фастівської райдержадміністрації. У 2015 році безуспішно балотувався до Київської облради VII скликання округом №51 від партії “УКРОП”.

Читайте: Фастівщина та Вишгородщина одержать нових очільників РДА

Фото: коллаж КВ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона