Президент FIEC відвідав Ірпінь для оцінки наслідків російської агресії, – Кравчук

image
19 Жовтня 2023, 19:37
Поділитися:

19 жовтня 2023 г. 19:27

Місто Ірпінь для оцінки наслідків російської агресії відвідав Президент Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC) та голова робочої групи FIEC-EIC з питань України (Task Force “Ukraine”) Кетіл Тоннінг. Під час візиту Тоннінг оглянув пошкоджені об’єкти і підтримав співпрацю з місцевою владою для відновлення Ірпінської громади.

Про це KВ дізналася із повідомлення першого заступника голови Ірпінської міської громади Андрія Кравчука в Telegram.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“До Ірпеня завітав Голова робочої групи FIEC-EIC з питань України (Task Force “Ukraine”), Президент Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC) Кетіл Тоннінг, щоб на власні очі побачити наслідки російської агресії”, – йдеться у повідомленні.

Зауважено, що Task Force “Ukraine” об’єднала весь європейський будівельний бізнес для майбутнього відновлення української держави. Вже розроблені і рекомендації щодо майбутнього відновлення та відбудови України.

“Разом з Кетілом Тоннінгом та виконавчим директором Конфедерації будівельників України Олександром Черваком побували на Романівському мосту, який став єдиною дорогою життя під час окупації, поділились історіями евакуації мирних жителів. Відвідали зруйнований Центральний будинок культури та Центральний міський стадіон “Чемпіон”, які зазнали значних ушкоджень під час повномасштабного вторгнення”, – розповів Кравчук.

Також гостям продемонструвати, як триває відбудова найбільш зруйнованого кварталу Ірпеня між Гостомельським шосе, вулицями Северинівською, Багірова, 10 і 11 Лініями.

“Саме ця частина Ірпеня стала символом варварського руйнування росіянами мирного міста. Тепер біля ЖК “Ірпінські Липки” та сусідніх приватних будинків тривають активні будівельні роботи”, – додав він.

Також Тоннінг відвідав відбудований ліцей Nº3, а громада поділилась досвідом співпраці з Дитячим фондом ООН UNICEF.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Щиро дякую Кетілу Тоннінгу та Олександру Черваку за візит та увагу до нашої громади. Віримо у подальшу співпрацю щодо відбудови Ірпінської територіальної громади”, – резюмував Кравчук.

Нагадаємо, Ірпінська міська громада у селі Михайлівка-Рубежівка продовжує відновлення гуртожитку, який призначений для 19 сімей, що втратили своє житло через російське вторгнення. Роботи включають фасадне декорування, монтажні будроботи. Усередині гуртожитку також проводяться оздоблювальні роботи.

Читайте: В Ірпені 79 сімей із дітьми-сиротами забезпечили теплими ковдрами, – Кравчук

Фото: Telegram

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона