Новини
Представники КОДА відвідали арену «Льодограй» у Богуславі
![Представники КОДА відвідали арену «Льодограй» у Богуславі Представники КОДА відвідали арену «Льодограй» у Богуславі](https://obukhiv.info/site/assets/files/53374/327292643_884076269457246_5981116497053124581_n-1.1200x0.jpg)
26 Січня 2023, 06:12
Поділитися:
Київська область, Обухівський район, Богуславська тергромада. Представники КОДА відвідали арену «Льодограй» у Богуславі.
Про це йдеться на сторінці Обухівської РВА, передають Хроніки Обухова.
На льодовій арені «Льодограй» у Богуславі відбулася виїзна нарада під головуванням начальника Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергія Тимофєєва щодо розвитку зимових видів спорту в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури та спорту «Київщина спортвна» на 2022-2025 роки, йдеться у повідомленні.
Основною темою зустрічі було залучення дітей до хокею та фігурного катання, а також обговорені різні варіанти можливості дітей Обухівщини відвідувати професійну ковзанку в Богуславі
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)
Головні новини понеділка | 26.02
26 Липня 2024