Правоохоронці київської підземки притягнули до відповідальності 49-річного зачепера

Правоохоронці київської підземки притягнули до відповідальності 49-річного зачепера
26 Червня 2025, 20:06
Поділитися:

Правоохоронці київської підземки притягнули до відповідальності 49-річного “екстримала”, який катався між вагонами метро. Йому загрожує штраф, громадські, виправні роботи або адміністративний арешт на строк до 15-ти діб.

Про це КВ стало відомо з повідомлення поліції Києва.

Повідомляється, що під час моніторингу соціальних мереж співробітники поліції виявили публікацію, на якій чоловік їхав між вагонами поїзду червоної гілки столичного метрополітену.

Правоохоронці встановили особу “зачепера” – ним виявився 49-річний місцевий мешканець.

“Чоловік пояснив свої дії тим, що, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, прагнув відчути екстрим у такий небезпечний спосіб”, – йдеться у повідомленні.

Поліцейські склали відносно чоловіка адміністративний протокол за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення – дрібне хуліганство. Відповідно до санкції статті йому загрожує штраф, громадські, виправні роботи або адміністративний арешт на строк до 15-ти діб.

Читайте: У Києві через зачепера на «синій» лінії зупиняли метро

Фото: поліції Києва

КиївВлада

Геннадій Олійникова

Джерело: КиївВлада