Працівниками Фастівської ДПІ протягом березня 2021 року надано відвідувачам близько 400 безоплатних адміністративних послуг
image
5 Квітня 2021, 13:06
Поділитися:

Так,  за минулий місяць платникам видано 183 картки платників податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, за відповідними запитами 144 громадянам видані  відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Крім вищезазначеного, фахівці ЦОПу у січні ц.р. зареєстрували 9 реєстраторів розрахункових операцій та 32 книги обліку розрахункових операцій.

! Звертаємо увагу! На території Київської області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, у зв’язку із зазначеним, адміністративні послуги платникам надаються виключно в онлайн-режимі. У разі крайньої необхідності, адміністративні послуги можуть бути надані за попереднім записом.

Надаємо номери телефонів, за якими можна записатися для отримання адміністративних послуг безпосередньо в ЦОП Фастівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області: (04565)6-14-37.

Вхідна кореспонденція, у тому числі заяв на отримання послуг, приймається виключно через «скриньки», розташовані на вході до ЦОП та через режим листування в Електронному кабінеті у форматі pdf  або поштою.

Додатково:

Обмежувальні заходи встановлено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2» (із змінами) посилено обмежувальні протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19.

Фастівська  ДПІ  ГУ ДПС у Київській області

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА