Повітряна тривога під час уроку в школі: в КМВА розповіли, як діяти вчителям та учням

Повітряна тривога під час уроку в школі: в КМВА розповіли, як діяти вчителям та учням
9 Серпня 2022, 14:59
Поділитися:

В Україні 1 вересня планують розпочати очні заняття в школах за безпечної ситуації в регіоні. Задля цього в закладах освіти проводяться заходи для посилення безпеки.

Як мають діяти вчителі та учні, якщо сирена перериває освітній процес у школі,розповіли в Київській міській військово-цивільній адміністрації. 

Алгоритм дій опублікували на офіційній сторінці Telegram-каналу.

Відповідальна особа повинна включити сигнал тривоги у навчальному закладіВчитель миттєво сповіщає учнів у класі та припиняє урокВідповідальна особа разом із вчителями мусить скоординувати евакуацію учнів з класу в укриттяДля швидкого пересування, вчителі організовують дітей у 2 колони та прямують до захисної спорудиВідповідальні особи слідкують за рухом. У вчителів, які супроводжують молодші класи, повинні бути помічникиУ відведеному місці для швидкого реагування має бути медичний працівникВідповідальні особи повинні бути біля виходів із укриттів та швидко реагувати, якщо хтось із учасників освітнього процесу виявиться відсутнійУчні, які знаходяться на вулиці, мають самостійно або з учителем прослідувати в укриттяВідповідальні особи заспокоюють учнів, перевіряють, щоб всі були на місці та  слідкують, аби школярі зайняли свої місця

Попередньо вчителі повинні: 

Знати, де розташоване укриття, та порядок дій під час евакуації.Завчасно розподілити кількість людей для розміщення в укритті.Знати порядок дій у разі небезпеки.Заздалегідь розмістити стрілки у напрямку до захисних споруд.Визначити відповідального для супроводу.Встановити відповідальну особу, яка після евакуації перевірить заклад на присутніх учнів за межами захисної споруди.

Нагадаємо, раніше в КМДА повідомляли, що майже 70 відсотків батьків обрали для дітей очну форму навчання з 1 вересня.

Підписуйтеся на наш Telegram. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua