Повітряна тривога і вибухи у Києві: ворог атакує дронами Shahed

Повітряна тривога і вибухи у Києві: ворог атакує дронами Shahed
28 Січня 2025, 01:30
Поділитися:

У ніч проти 28 січня російські окупанти вкотре атакують Україну іранськими ударними безпілотниками типу Shahed. У Києві та області протягом тривалого часу триває повітряна тривога, сили ППО працюють по цілях, а жителі чують звуки вибухів.

Голова КМВА Тимур Ткаченко в Telegram попередив:

«Київ під атакою ворожих БПЛА. Не нехтуйте сигналами тривоги та прямуйте до укриттів!».

О 00:46 Повітряні сили офіційно підтвердили, що у повітряному просторі столиці зафіксовані дрони противника.

Як розгорталися події

Повітряну тривогу оголосили о 22:24. Перші повідомлення про зафіксовані БПЛА над Київською областю з’явилися о 23:06. Сили ППО оперативно почали роботу по ворожих цілях. Офіційні джерела закликали мешканців залишатися в укриттях до завершення тривоги.

О 00:54 Київська міська військова адміністрація знову наголосила:«Перебувайте в укриттях. Робота ППО триває. Не викладайте фото- та відеоматеріали збиття повітряних цілей, аби не допомагати ворогу!»

Атака ворожих дронів охопила не лише Київ, але й інші регіони України. За інформацією Повітряних сил:

БПЛА рухалися із півночі над Чернігівщиною, Харківщиною та Сумщиною; Із півдня дрони зафіксували на Херсонщині, Миколаївщині та Дніпропетровщині; На Черкащині безпілотники летіли у східному напрямку. Заклик до громадян: не шкодьте ЗСУ!

Українські Сили оборони вкотре звертаються до громадян із проханням не викладати жодної інформації про:

місця падіння дронів, роботу ППО чи обстрілів;переміщення військової техніки;плани або дії ЗСУ.

«Надмірна інформаційна увага шкодить обороноздатності України. Розголошення даних про дії військових карається позбавленням волі на строк від 3 до 12 років!» – наголошують у Повітряних силах.

Будьте свідомі, дотримуйтесь інформаційної тиші й підтримуйте наших захисників! Перемога за нами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua