Повертається “на щиті” випускник філософського факультету КНУ Роман «Гиря» Гриненко

image
18 Березня 2024, 11:13
Поділитися:

Майор Служби безпеки України Роман “Гиря” Гриненко загинув від кулі снайпера під Дружківкою на Донеччині. Усе своє професійне життя Роман Гриненко пов’язав з військовою службою, брав участь у миротворчих місіях.

Про смерть випускника повідомили в КНУ ім. Т.Г.Шевченка.

Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте в нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Також не забувайте підписуватись.

Роман навчався на кафедрі релігієзнавства, досліджував релігійний фундаменталізм. Однокурсники згадують Романа як такого, що гостро відчував несправедливість і нещирість, з яскраво вираженою душевною і фізичною силою. Він завжди, і під час навчання, і навіть через 20 років після закінчення факультету, був об’єднавчою ланкою для своїх одногрупників, легко гуртував старих друзів, залишався душею компанії, мотивував, — розповіли в його рідному університеті.

Війна застала його військовим пенсіонером, але він разом із братом Віктором вирішили стати на захист Батьківщини та мобілізувалися до лав ЗСУ.

Низький уклін і співчуття родині Героя. Герою — вдячність, честь і пам’ять! Герої не вмирають! — написали в університеті.

Як ми раніше писали, на фронті під час виконання бойового завдання загинув військовий із Київської області Сергій Зінченко. Життя захисника обірвалось 11 березня в Харківській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua