Потрібно забезпечити стабільну роботу всіх органів та підрозділів МВС, – Ігор Клименко

image
19 Січня 2023, 12:53
Поділитися:

Ігор Клименко

Тимчасовий виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України Ігор Клименко ставить першочерговим завданням забезпечення стабільної роботи всіх органів та підрозділів МВС

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням на “Українську правду“.

В.о. голови МВС ІГор Клименко запевнив, що це велика втрата для всього великого колективу Міністрества внутрішніх справ:

Чесно кажучи, на даний момент ми просто всі спустошені. Тому що втратили наших професійних керівників, авторитетних людей, наших товаришів… Хочу висловити слова співчуття рідним усіх загиблих сьогодні в катастрофі.

Наразі основним завданням є продовження тієї лінії та політики МВС, яку започаткував та успішно впроваджував міністр Монастирський.

Клименко зазначив, що МВС спільно з іншими правоохоронними органами, Офісом генерального прокурора зробить усе, щоб найближчим часом визначити і встановити причини цієї трагедії.

Нагадаємо, що керівництво Міністерства внутрішніх справ, яке загинуло в результаті падіння гелікоптера в Броварах, летіло у відрядження в одну з “гарячих” точок.Читати “Моя Київщина” у Facebook
Джерело