Посилення агресії рф посилить підтримку США Україні, – американський сенатор
14 Липня 2022, 18:40
Поділитися:

14 липня 2022 г. 18:26

Американський сенатор від штату Вірджинія, голова комітету Сенату з розвідки Марк Уорнер заявив, що посилення агресії росії проти України спричинить посилення підтримки України з боку США. Сенатор також наголосив, що продовжить роботу над допомогою Україні в галузях безпеки, роботі розвідки та на дипломатичному рівні.

Про це KВ дізналася зкоментаряамериканського сенатора виданню Guildhall.

“Жорстокі дії та риторика, які ми бачимо у Путіна в останні місяці лише продовження довгої серії наступальних дій президента Росії. Посилена агресія Росії лише посилить підтримку США нашим українським партнерам та зміцнить колективну оборону НАТО”, – заявив американський політик.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Ми повинні продовжувати тісно взаємодіяти з нашими партнерами та союзниками, щоб представити єдину позицію, рішуче протидіяти російській агресії, і я продовжуватиму працювати над тим, щоб Україна мала дипломатичну, силову та розвідувальну підтримку, якої вона так гостро потребує”, – підсумував сенатор Марк Уорнер.

У свою чергу американський сенатор від штату Пенсільванія Пет Тумі закликав забезпечити перемогу України, а також провчити путіна та інших диктаторів, які спостерігають за тим, що нехтування суверенітетом сусідньої держави є великою помилкою.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Раніше у Європейському парламенті представник Франції депутат Рафаель Глюксманн закликав визначити стратегічною метою ЄС в Україні військову поразку росії.

Читайте:Французький європарламентар закликає визначити стратегічною метою військову поразку Росії (відео)

Фото:Guildhall

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона