Постраждалі від підтоплення домогосподарства у Демидові отримають по 20 тис. гривень, – Кулеба

image
6 Серпня 2022, 10:28
Поділитися:

6 серпня 2022 г. 10:25

Влада Київщини заявила, що постраждалі від підтоплення річки Ірпінь домогосподарства у Демидові отримають по 20 тисяч гривень. Для цього з обласного бюджету Димерській громаді передали 2,4 млн гривень.

Про це KВ стало відомо з повідомлення голови Київської облдержадміністрації Олексія Кулеби.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“4 серпня на сесії Димерської селищної ради депутати прийняли рішення щодо виділення постраждалим жителям по 20 тис. гривень через програму соціального захисту населення “Турбота”, – зазначив Олексій Кулеба.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За його словами, необхідні ремонтні роботи на шлюзі вже завершені. Насосна станція почала відкачку води. Її рівень вже знизився на 70 сантиметрів, тому вода відступає від приватних домогосподарств.

“Дамба на річці Ірпінь була пошкоджена ще на початку повномасштабної війни внаслідок бойових дій. Це призвело до понаднормового підняття рівня води. І як наслідок у селі Демидів було частково підтоплено близько 100 приватних будинків. Тепер постраждалі жителі зможуть отримати фінансову допомогу для боротьби з наслідками підтоплення”, – підсумував Олексій Кулеба.

Нагадаємо, в квітні KВ повідомляла, що на Київщині тривають роботи з ліквідації наслідків підтоплення селища Демидів. Наприкінці липня місцева влада селища Демидів заявила про завершення ремонтних робіт на дамбі через річку Ірпінь та відкачування води з підтопленої території.

Читайте: Володимир Підкурганний заявив про завершення ремонтних робіт на пошкодженій дамбі біля Демидова

Фото: Суспільне

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона