Послуги по створенню чат-боту “АнтиКор” для протидії корупції в міській громаді

image
23 Квітня 2024, 11:14
Поділитися:

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорії: виконавчий комітет Фастівської міської ради; 08500, Київська область, м. Фастів, пл. Соборна,1; код ЄДРПОУ – 04054926; категорія замовника – орган місцевого самоврядування.
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Послуги по створенню чат-боту “АнтиКор” для протидії корупції в міській громаді» – код національного класифікатора України ДК021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-15-004948-a.
4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника також в рамках проекту Ради Європи «Посилення багаторівневого врядування, демократії та прав людини на місцевому рівні в Україні» для реалізації проекту “Розбудова громади майбутнього: ефективне самоврядування без корупції” (грантова угода № 9144/2024/9 від 08.02.2024р.)
Очікувана вартість предмета закупівлі: 25 000 грн. 00 коп. (Двадцять п’ять тисяч гривень 00 коп.).
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі/ бюджетного призначення: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатом проведення моніторингу цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі Інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках.
Процедура закупівлі: застосовується процедура відкритих торгів (у порядку, визначеному Особливостями).

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів