Португальське місто Кашкайш дає пів мільйона євро на добудову і відновлення дитсадка «Віночок» в Ірпені

image
20 Січня 2023, 15:59
Поділитися:

Дата публикации: 20 января 2023.

Ірпінь отримав від свого міста-побратима Кашкайша (Португалія) 500 000 євро на завершення будівництва та відновлення пошкоджень після бойових дій дитсадка «Віночок». Про це повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня, співзасновник Фонду відродження Ірпеня Володимир Карплюк.

За його словами, сьогоднішня подія – це результат їхніх міжнародних поїздок з Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним.

«Від себе, від міського голови та від Фонду відновлення Ірпеня дякую Карлушу Каррейрашу – меру братнього міста Кашкайш – за його підтримку у відновленні нашої громади», – наголосив Володимир Карплюк.

Будівництво дитсадка «Віночок» на вулиці Київській, 18 стартувало у квітні 2021 року. Заклад розрахований на 300 дітей. Тут буде басейн і сучасні ігрові майданчики.

«Введення в експлуатацію об’єкту було заплановано на травень 2022 року, але бойові дії в Ірпені не дозволили вчасно завершити будівництво. Наразі рівень готовності самої будівлі ЗДО складає близько 80%. Вже найближчим часом будуть завершені будівельні роботи, та буде усунено наслідки ворожих обстрілів, придбано матеріали, меблі, обладнання, проведено благоустрій території тощо», – додав Карплюк.

Нагадаємо, ще один пошкоджений під час бойових дій дитсадок в Ірпені – ДНЗ «Радість» буде відбудований за кошти уряду Литви.

Джерело: МІСТОІНФОРМ