Пора брати камуфляж: ТОП-5 невідомих та вигідних військторгів у Києві

image
27 Травня 2024, 18:51
Поділитися:

Будьмо відверті, з посиленням мобілізації важко ігнорувати абсолютно логічний запит громадян – де знайти хороший військторг, аби добряче закупитись там. Пора це виправити.

Але редакція 44.ua замість популярних та відомих магазинів з тактичним спорядженням покаже вам менш розпіарені аналоги. І обов’язково з офлайн-магазинами, аби ви могли потримати товар у руках.

VikTailor

Цей військторг сховався від вас на Лук’янівці. Асортимент широкий – від аптечок та плитоносок до польових кросівок чи звичайної футболки в оливі. Власне, це можна сказати про будь-який магазин у підбірці.

Фото: сторінка VikTailor у Facebook

Але тут головне, що є категорія товарів зі знижкою. І вона дійсно добре заповнена, навіть рюкзак можна підібрати з економією. Загалом, все це можна побачити на сайті, підібрати, а забрати вже вживу у фізичному магазині.

Пора брати камуфляж: ТОП-5 невідомих та вигідних військторгів у Києві, фото-2, Фото: сторінка VikTailor у Facebook

Фото: сторінка VikTailor у Facebook

Де: вул. Юрія Іллєнка, 32.

Контакти: +38(073)1212416.

Abrams

Також непоганий магазин із офлайновим шоурумом. Працює з 2011 року, проте після 2014-го та 2022-го дійсно витримав наплив конкурентів – як ви розумієте, тепер військторгів в Україні чи не найбільше на квадратний метр у світі.

Пора брати камуфляж: ТОП-5 невідомих та вигідних військторгів у Києві, фото-3, Фото: сторінка Abrams у Facebook

Фото: сторінка Abrams у Facebook

Розділ акційних товарів приємно вразив. Тут вам не лише штани в пікселі пропонують, а й різноманітне приладдя: ліхтарики, набори для чистки зброї та інші важливі речі. Можна лише подякувати хазяйновитості власників магазину.

Пора брати камуфляж: ТОП-5 невідомих та вигідних військторгів у Києві, фото-4, Фото: сторінка Abrams у Facebook

Фото: сторінка Abrams у Facebook

Де: вул. Старокиївська, 10Г.

Контакти: +38(068)8736587.

“Панцир”

І знову крутий асортимент. Є навіть безпілотники, оптичні прилади та надувні човни, а також прапори з сухпайками. Коротше, задоволеними лишаться будь-які відвідувачі: і поїв, і прилад нічного бачення взяв, і навіть з дроном питання вирішив.

Пора брати камуфляж: ТОП-5 невідомих та вигідних військторгів у Києві, фото-5, Фото: сторінка

Фото: сторінка “Панциря” у Facebook

Що надто приємно – є форма зворотнього зв’язку, аби за потреби у магазині знали ваш номер телефону та завчасно передзвонили. Начебто проста річ, але чомусь далеко не у кожному випадку таке зустрінеш. Адміністратори молодці.

Пора брати камуфляж: ТОП-5 невідомих та вигідних військторгів у Києві, фото-6, Фото: сторінка

Фото: сторінка “Панциря” у Facebook

Де: вул. Джона Маккейна, 40 (краще уточніть адреси інших відділень, вони точно існують).

Контакти: +38(080)0750301.

“Прикордонник”

Було б нечесно лишити цю підбірку виключно з магазинами на правому березі Києва. Терміново виправляємо ситуацію! Військторг “Прикордонник” має відділення і на правому, і на лівому березі столиці. Адреси можете уточнити за телефоном нижче.

До цієї підбірки магазин потрапив, оскільки дружить із оптовиками та прописав це великими літерами у себе на сайті. Це правильно, не всі ж можуть до Києва на військовий шопінг приїхати. Треба пропонувати різні опції.

Де: метро Бориспільска, Харківське шосе 201-203.

Контакти: +38(096)9149799.

Messer

Просто хороший військторг. Взагалі потішило, що саме тут додумались винести на головну сторінку набір столових приборів для польових умов. Бо чомусь усі знають, що наші захисники потребують форми чи підсумків, але ще вони інколи їдять.

Де: вул. Іоанна Павла ІІ, 4/6, корпус А.

Контакти: +38(097)5815858.

Пора брати камуфляж: ТОП-5 невідомих та вигідних військторгів у Києві, фото-7, Фото: сторінка Messer у Facebook

Фото: сторінка Messer у Facebook

Нагадаємо, раніше ми писали про кращі тири та полігони із курсами у столичному регіоні.

Хочете дізнаватись ще більше новин Києва, Київщини та України? Тоді хутчіш долучайтесь до нашого Telegram-каналу “Головні новини Києва – 44.ua”.

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua