Понад 600 тисяч гривень від ТРЦ Республіка Парк на нейрохірургічні операції для онкохворих дітей

Понад 600 тисяч гривень від ТРЦ Республіка Парк на нейрохірургічні операції для онкохворих дітей
29 Квітня 2024, 18:10
Поділитися:

У Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит” 21 березня відбулося урочисте вручення фінансової підтримки в рамках річного договору між ТРЦ Республіка Парк та БФ “Таблеточки”. Сума допомоги склала 625 000 гривень. Кошти будуть використані на закупівлю лікарських засобів та матеріалів для проведення нейрохірургічних операцій для дітей, які борються з онкологічними захворюваннями. У заході взяла участь Анна-Марія Штайнер, що є заступницею посла Австрії в Україні.

Рак залишається однією з найпоширеніших причин смерті серед українських дітей. Ситуація не змінилась після початку воєнних дій на території України. Кожен день три українські сім’ї стикаються з цим страшним діагнозом у своїх дітей. Благодійний фонд “Таблеточки” протягом 13 років надає підтримку українським родинам на всіх етапах лікування раку. Кожного місяця фонд опікується 500 дітьми.

Забезпечення постійного доступу до необхідних лікарських препаратів, процедур та обстежень є критично важливим фактором для успішного лікування дітей. У зв’язку з обмеженими ресурсами у державних установах все більше лікарень звертаються за підтримкою до фонду. Тому команда “Таблеточок” постійно шукає нові можливості співпраці з донорами на постійній основі.

ТРЦ Respublika Park разом з розважальним парком Neopolis 14 лютого уклали договір про співпрацю з благодійним фондом. Протягом року вони планують передати 2,75 мільйона гривень дітям, які борються з онкологічними захворюваннями. 625 тисяч гривень – перший етап цього благодійного внеску. Кошти будуть використані на проведення нейрохірургічних операцій.

Директорка ТРЦ Respublika Park, Юлія Щаслива, підкреслила, що дитячий рак не є вироком і може бути переможеним, особливо коли всі об’єднують свої зусилля в цій нелегкій боротьбі. Участь у благодійних заходах разом з фондом “Таблеточки” для підтримки онкохворих дітей та їх сімей є спільним кроком у напрямку вилікування.

Представниця посольства Австрії в Україні, Анна-Марія Штайнер, наголосила на тому, наскільки важливою є фінансова та гуманітарна підтримка, яку надає Австрія, особливо у контексті лікування дітей з онкологічними захворюваннями. Вона висловила надію, що спільні зусилля принесуть позитивні результати для тих, хто потребує допомоги найбільше. За її словами, ця ініціатива стала справою серця для Австрії.

Виконавчий директор фонду “Таблеточки”, В’ячеслав Биков, розказав про важливість безперервної підтримки онкохворих дітей. Для сімей, що проходять через тривале та виснажливе лікування, будь-яка підтримка є дуже необхідною. Він подякував партнерам, таким як ТРЦ Respublika Park, за їхню допомогу у забезпеченні дітей необхідними засобами для якісного лікування.

Завідувач відділення дитячої нейрохірургії НДСЛ “Охматдит”, Павло Плавський, висловив вдячність за можливість проведення складних нейроонкологічних операцій для дітей і підкреслив важливість сприяння розвитку цього напрямку. Лікування після повномасштабного вторгнення стало ще складнішим, тому всестороння підтримка волонтерів та партнерів стала потрібною як ніколи.

За результатами 2023 року, НДСЛ “Охматдит” разом зі Львівською лікарнею Святого Миколая провели 363 операції онкохворим дітям, що мали пухлини центральної нервової системи. Це важливий крок у лікуванні та підтримці маленьких пацієнтів, які потребують спеціалізованої допомоги. Такі успішні результати свідчать про високий рівень медичної допомоги та великі зусилля команди лікарів у боротьбі з онкологічними захворюваннями серед дітей. Все це стало можливим завдяки допомозі волонтерів і партнерів таких як ТРЦ Respublika Park.

Під час заходу 21 березня підтримати дітей завітала відома співачка Світлана Тарабарова та аніматори з центру Неополіс. Проведення таких благодійних заходів, як зустріч з улюбленими артистами, та подарунки від магазину “Антошка”, не лише приносять радість дітям, але й надихають їх продовжувати боротьбу з хворобою. Ця підтримка робить доросле життя дитини трохи яскравішим і допомагає успішно впоратися навіть з такими труднощами, як необхідність боротись з раковими захворюваннями.

Довідка

Благодійний фонд “Таблеточки” є провідним у своїй галузі в Україні, спеціалізуючись на допомозі дітям, які борються з онкологією. Заснований у 2011 році, він надає підтримку дітям і їхнім родинам на будь-якому етапі лікування раку. Протягом цього часу фонд допоміг понад 7 500 сім’ям, а кожного місяця під його опікою перебуває 500 дітей, які отримують необхідне лікування як в Україні, так і в інших країнах.

ТРЦ Республіка Парк– комплекс вражаючих масштабів, який відкрився у листопаді 2021 року у Києві й має загальну площу 300 тисяч квадратних метрів. Головним акціонером та власником ТРЦ є австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, яка спеціалізується на нерухомості й була створена у Відні у 2013 році. Trafin успішно працює на ринках нерухомості Центральної та Східної Європи, здійснюючи значні інвестиції у торговельні та житлові комплекси в різних країнах. Український сектор економіки також отримує інвестиції від Trafin.