Половина столичних будинків уже з теплими батареями
image
20 Жовтня 2020, 13:00
Поділитися:

Станом на ранок 20 жовтня у Києві опалення увімкнули у 51,5 % житлових будинків. Заклади соціальної сфери та будинки, якими керують ЖЕО та ОСББ,  підключають до опалення за індивідуальними заявками керівництва.

-У соціальній сфері теплом вже забезпечено 17 % лікарень (55), 37,9% (200) від загальної кількості дитсадків, 16,7% (75) шкіл, – повідомили в КП «Київтеплоенерго».

Нагадаємо, система теплопостачання Києва є однією з найбільших в Європі. Це комлекс з трьох потужних тепло- та теплоелетроцентралей, майже 200 котельних та понад 2,7 тисяч кілометрів теплових мереж. Їх планово виводять на роботу на повну потужність, щоби уникнути різкого збільшення теплового навантаження на мережі та обладнання, запобігти аварійності.

Підключати опалення в Києві почали 16 жовтня. Процес триватиме 10 днів.

Нагадаємо, на Дарницькій ТЕЦ до кінця року введуть в експлуатацію ще один – вже другий – фільтр газоочистки. 

Наталка Марків

Важливі новини та перевірена інформація в Telegram і Facebook.

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА