Поліція розслідує незаконну надбудову на старовинному будинку Загієва у столиці

Поліція розслідує незаконну надбудову на старовинному будинку Загієва у столиці
17 Листопада 2023, 18:57
Поділитися:

17 листопада 2023 г. 18:43

Національна поліція України відкрила кримінальне провадження за фактом самовільної надбудови памʼятки – прибуткового будинку Загієва, зведеного наприкінці XIX століття на столичній вулиці Борисоглібській. Раніше Департамент охорони культурної спадщини КМДА надав припис щодо зупинки самовільних робіт на цій памʼятці.

Про цеKВ дізналася з повідомлення заступника директора департаменту охорони культурної спадщини Київської міської держадміністрації (КМДА) Дмитра Перова.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно повідомлення, за зверненням депутатки Київради Ксенії Семенової “Національна поліція України відкрила кримінальне провадження за фактом самовільної надбудови памʼятки – прибуткового будинку Загієва, 1890 р. на вул. Борисоглібській, 16а”.

Перов нагадав, що раніше Департамент охорони культурної спадщини КМДА надавав припис щодо зупинки самовільних робіт на цій памʼятці.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як інформувала KВ, у столиці за позовом прокуратури виконано рішення суду та повернуто у власність громади земельну ділянку, розташовану в межах пам’ятки національного значення “Городище і могильник ІХ-ХІІІ ст. на Лисий горі (Юрковиця)”.

Правоохоронці встановили, що ділянку по вулиці О. Шмідта самовільно зайняли, зареєструвавши право власності на неіснуючий будинок, використавши при цьому підроблене рішення одного з районних судів. Наразі незаконний паркан, що обмежував доступ громади до землі, демонтовано.

Читайте: Столичній громаді повернули землю на горі Юрковиця, де планувалося незаконне будівництво

Фото: Дмитро Перов

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона