Поліція Київської області діє у межах і у спосіб передбачених діючим законодавством
image
17 Липня 2019, 16:33
Поділитися:

Керівник поліції Київщини дав коментар, щодо звинувачувань на адресу поліції у тиску на членів ОВК.
Вчора, голова окружкому №94, що в м. Обухів, в ефірі одного з телеканалів заявила, що працівники поліції Київщини здійснюють на неї тиск, з метою зриву виборів до Верховної Ради.
Так вона розцінила дії працівників Обухівського відділу поліції, які вчора прибули до ОВК, з метою вручення повісток про виклик на допит в рамках кримінального провадження.
У них зазначено, що 19 та 20 липня потрібно прийти до органів досудового слідства. 19 липня, ОВК має прийняти від Центрвиборчкому бюлетені та роздати їх дільничим виборчим комісіям. Саме тому, виклик на допит саме в цей час, голова ОВК вважає спробою зірвати виборчий процес в окрузі.
Керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов, заявив, що поліція буде діяти у межах чинного законодавства, дотримуючись основних принципів верховенства права і законності.
Він також зазначив, що в разі отримання повістки, необхідно виконати цю процесуальну вимогу. У випадку, якщо у повістці зазначений час, коли особа виконує свої функціональні обов’язки, необхідно погодити інший час зі слідчим.
Керівник поліції наголосив: «Якщо є звернення громадян, кандидатів в народні депутати, народних депутатів, інших посадових осіб, – поліція реагувала і буде реагувати у межах і в спосіб передбачених діючим законодавством».

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА