«Подорож Україною та чарівний дракон»

image
31 Жовтня 2023, 12:42
Поділитися:

27 жовтня в Борисполі відбулась презентація книги Макс ван Форсайда «Подорож Україною та чарівний дракон». Її написав військовослужбовець Андрій Максимчук, капітан десантно-штурмової бригади, який захищає Україну у складі 132-го окремого розвідувального батальйону. Завітали на презентацію й «Вісті».

Автор книги — офіцер підрозділу розвідки десантно-штурмових військ. Він був у складі першого підрозділу, який зайшов у Чорнобиль, потім працював на Ізюмському напрямку, а зараз звільняє Україну в одній з найгарячіших точок країни на Запорізькому напрямку.

На зустріч у Бориспіль Андрій приїхав з передової та поділився своїми думками про те, наскільки важлива підтримка військовим. І його книга — це можливість для кожного зробити пожертву для допомоги 132-му окремому розвідувальному батальйону, який з початку повномасштабного вторгнення використав вже понад 100 дронів, що врятували життя не одному нашому військовому.   

«Подорож Україною та чарівний дракон»

Ідея книги виникла не випадково — чоловік обіцяв синові написати історію про драконів, яких так полюбляє хлопець. «Мій молодший син дуже захоплюється драконами. За кілька тижнів до повномасштабного вторгнення Мирославчик, якому тоді було тільки 4,5 роки, попросив мене написати книгу про драконів. Ну який батько відмовить своєму синові? Але потім почалася війна, і я пішов на передову, — згадує автор. — Але про обіцянку синові не забув. Так, протягом восьми місяців, перебуваючи на передовій, між перервами між бойовими завданнями я писав свою книгу для сина. Моїми першими експертами були мій син, якому я по телефону зачитував фрагменти, мої побратими та їхні діти, яким хлопці також по телефону читали книгу частинку за частиною, доки не був написаний останній рядок. Потім я вирішив, що завдяки книзі зможу допомогти своєму розвідувальному батальйону. Саме тому ми й зустрілися сьогодні тут з вами. Всі кошти від продажу книги спрямовуються на забезпечення потреб підрозділу розвідки ЗСУ». 

Крім книги, на презентацію боєць привіз безпечні трофеї та спорядження — військовий шолом, продірявлений наскрізь, який врятував життя одному українському бійцю і той залишився живим. Шолом та трофеї тепер експонати Бориспільського державного історичного музею. 

До зустрічі з військовим підготувалися й вихованці позашкільного закладу «Еврика» — діти виготовили обереги для військовослужбовців батальйону, в якому служить Андрій. Тепер обереги захищають наших воїнів на передовій, як ті янголи-охоронці. 

На презентації можна було придбати книгу з автографом автора. Понад 150 книжок Андрія знайшли своїх читачів. Захід зібрав 36 300 гривень. 

Сьогодні долучитися до допомоги може кожний: www.vanfourside.com.ua

ЯК ЗАМОВИТИ КНИГУ

Оплачуйте книгу за реквізитами або на карту
Карта: 4246 0010 0159 4500
Найменування одержувача: ФОП Максимчук Андрій Петрович
Код одержувача: 3330705990 

Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк»
Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA533052990000026008000815621

Купуй і допомагай ЗСУ

«Подорож Україною та чарівний дракон»

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама