Податківці Київщини викрили схему розкрадання бюджетних коштів на суму 138,7 млн. грн
image
2 Квітня 2021, 12:01
Поділитися:

Працівники управлінням боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС у Київській області,  при проведенні контрольно-перевірочних заходів встановили факт ухилення від сплати податків на суму 22,8млн. грн. та розкрадання бюджетних коштів на суму 138,7млн. грн.

Наразі встановлено, що посадові особи товариства (переможець тендерних закупівель)  під час виконання робіт на ділянці будівництва одного з інфраструктурних об’єктів, уклали договори з підприємствами, які в свою чергу залучали до «виконання робіт» субпідрядників з ознаками фіктивності та безпідставно відобразили дані операції. Такими діями учасники схеми створили передумови для неправомірного формування податкового кредиту. Внаслідок цього бюджет втратив  надходження з податку на додану вартість на суму 22,8 млн. грн.

За даним фактом ГУ ДФС України зареєстровано кримінальне провадження за ч.3ст.212 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

ГУ ДПС у Київській області

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА