По осені приходить зима: “Київавтодор” з 1 листопада виводить на столичні магістралі спецтехніку для цілодобового чергування

image
20 Жовтня 2023, 16:52
Поділитися:

20 жовтня 2023 г. 16:46

Столичні комунальники з початку листопада виведуть на столичні магістралі спеціальну техніку на випадок ожеледі чи снігопадів, щоб оперативно реагувати на зміну погодних умов.

Про цеKВ дізналася з оприлюдненого на Офіційному порталі Києва розпорядження №987 за підписом столичного міського голови Віталія Кличка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

У документі, зокрема, йдеться про те, що комунальній корпорації “Київавтодор” доручено, зокрема,

“Організувати з 01 листопада 2023 року до 01 квітня 2024 року цілодобове чергування та змінну роботу спеціалізованої техніки, закріпленої на праві господарського відання за комунальними підприємствами – шляхово-експлуатаційними управліннями по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них районів міста Києва, комунальним підприємством “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них “Магістраль” (…), “Київавтошляхміст” (…) у кількості згідно з додатком 1 до цього розпорядження та забезпечити наявність на зазначеній спеціалізованій техніці контурного маркування”.

У згаданому в розпорядженні додатку №1 розписано цілодобове чергування спецтехніки по районах столиці.

Йдеться про цілодобове чергування не менше ніж 5 одиниць снігоприбиральних машин з 15 жовтня до 1 листопада 2023 року, а також з 1 квітня 2024 року до 1 травня наступного року на випадок снігопадів.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Також комунальники, згідно розпорядження міського голови, повинні будуть оперативно реагувати на снігопади й ожеледицю – обробляти проїзні частини головних магістральних вулиць столиці, приділяючи особливу увагу магістралям зі складними умовами руху й руху пасажирського транспорту.

Столична влада повідомляє, що станом на 20 жовтня підготовлено 494 з 533 одиниць (близько 93%) снігоприбиральної техніки, яка забезпечить прибирання вулиць, тротуарів, мостів, шляхопроводів.

“Триває заготівля посипальних і паливно-мастильних матеріалів. На складах вже знаходиться 16 тис. тонн солі та 52 тис. тонн піску. Традиційно обробка вулично-дорожньої мережі здійснюється піском, сіллю, піщано-сольовою сумішшю, рідкими реагентами”, – сказано в релізі КМДА.

Читайте: У Києві до тепла підключили вже понад 7 тисяч будівель, – мер

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона