ПЛР-тести на коронавірус в ірпінських амбулаторіях стали безкоштовними
image
11 Січня 2021, 17:49
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Від початку 2021 року ПЛР-тестування на коронавірус в амбулаторіях Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги є безкоштовними. Про це повідомив керівник закладу Андрій Левківський.

Він пояснив, що відтепер відбір біоматеріалу у хворих і в пацієнтів із підозрою на COVID-19 та його транспортування в лабораторний центр МОЗ «є складовою частиною медичних послуг надавача первинної медичної допомоги». «Отже, 108 грн за ПЛР більше платити не потрібно – це цілком безкоштовно у нашому закладі!» – наголосив очільник центру.

Разом із тим він зауважив, що «доплат за COVID наші медики теж не отримають». «Держава, як завжди, додала задач, але забула сказати, хто за це заплатить», – відзначив Андрій Левківський.

Нагадаємо, на сесії Ірпінської міської ради 1 грудня депутати виділили центру певинної медико-санітарної допомоги 500 тис. грн. Із цих коштів, зокрема, здійснюватимуться доплати медпрацівникам, які надають допомогу пацієнтам із коронавірусною хворобою. За словами міського голови Олександра Маркушина, таким чином міськрада забезпечує медикам доплату в розмірі 300% від окладів, яку повинна була профінансувати держава.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА