Планові відключення електроенергії в Київській області 5 травня квітня 2021 року (повний список населених пунктів)
5 Травня 2021, 07:25
Поділитися:

Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення

Баришівський
Березань: Набережна, Шевченків шлях, Базарний, Жовтневий
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

Баришівський
Березань: Шевченків шлях, Гагаріна, Зарічна, Героїв Небесної Сотні
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

Баришівський
Пасічна: Тичини, Щастя, Нектарна, Чкалова, Мальовнича, Світанкова, Сосюра, Механізаторів, Бузковий пров., Благодатна, Квітуча, Пузикова

Швачиха: Білозірська, Зоряна

Технічне обслуговування
з 8 по 17 год

Білоцерківський
Михайлівка: Хоздвір, Поповича, Миру, Московська, Набережна

Узин: Панаса Мирного, Івана Котляревського, Гаражний кооператив, Московська, Шевченка пров., Шевченка, Гагаріна

Вербова: Волі, Центральна, Перемоги

Воровського: Комсомольська, Жовтнева, Миру

Тарасівка: Шкільна, Молодіжна, Польова, Шевченка, Хрещатик, Московська, Першотравнева, Поповича, Соборна

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Білоцерківський
Воровського: Комсомольська
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Білоцерківський
Селекція: Хоздвір
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Богуславський
Богуслав: Островського, Калініна Костянтина, Калініна пров., Нечуй-Левицького, Інтернаціональна, Грушевського, Джерельна, Миколаївська, Сагайдачна, Франка пров., Франка, Площа Я.Мудрого
Технічне обслуговування
з 6 по 19 год

Богуславський
Лютарі: Лесі Силенко
Реконструкція
з 8 по 19 год

Богуславський
Хохітва: Польова, Поштова, Стадіонна, Леніна пров., Польовий, Лесі Українки, Зарічна, Шевченка, Яблунева, Набережна, Росьова, Молодіжна, Садова, Соснова, Шкільна
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год

Богуславський
Богуслав: 1 Гаражна, Миколаївська, Франка, Інтернаціональна, Інтернаціональний, Соборна, 40 років Перемоги, 2 Гаражна, Ювілейний, Будівельна, Гаражi
Технічне обслуговування
з 9 по 19 год

Бориспільський
Гнідин: Урочище Млиново, Дачна

Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ “Вега”

Капітальний ремонт
з 8 по 18 год

Бориспільський
Бориспіль: Левадна, Левадний, Фізкультурний пров., Бежівка, Кооперативна, Стеценка, Липова, Глибоцька, Вітрова, Н.Левицького, Ветрова пров., Голосіївська, Дніпровська, М.Залізняка, Приозерна, Нечуя –Левицького пров., Свободи пров., Ганни Каленченко, Городня, Привокзальний, Головатого, Головатого пров., Лесі Українки, Привокзальна, Київський Шлях, Трипільська, Старовокзальна, Голубівка, Лісова, Володимирський, Завокзальна, Шевченка, Деснянська, Зелена, Кибальчича, Мусорського, Довженка, Козацька, Айвазовського, Дружби пров., Салютна, Паторжинського, Франка, Галицька, Данила Галицького, Збанацького, Богдана Ступки пров., Широка, Д. Волошка, Богдана Ступки, І.Мечникова, Дружби народів, Менделєєва, Мечникова, Старовокзальний, Саксаганського, Академіка Вернадського, Софіївська, Мистецька, Академіка Заболотного, Харківська, Мілютенка, Сім’ї Сосніних пров., Коцюбинського пров., С.Сосніних, Сім’ї Сосніних, Лобановського, М. Цветаєвої, Р. Окіпної пров., Магістральна, Спортивна, Спортивний, Вокзальна, Бандуристів

Іванків: Бориспільський, Комарова пров., Джерельна, Федора Петруся, Братуся, Гагаріна, Петруся, Бродівська, Федора Петруся пров., Бориспільська, Шевченка пров., Шевченка, Кобзаря, Фрунзе, Остапа Вишні, Лозова, Польова, Зоряна, Джерельний пров., Нахімова, Невизначена, Харківська

Вишеньки: Шевченка

Кийлiв: Дамба

Гора: Горіхова

Технічне обслуговування
з 8 по 18 год

Бориспільський
Іванків: Жовтнева, Кутузова, Комарова, Остапа Вишні, Народна, Народний, Амосова, Зоряна, Амосова пров., Партизанська, Шевченка, Івана Суліми, Кільцева, Калинова, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Суворова, Федора Петруся, Садова, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова, Бориспільський, Бориспільська, Любарецька, Грушевського, О.Пчілки, Весняний пров., Весняна, Незалежності пров., Бродівська, Вереснева, Миру, Гагаріна, Гагаріна пров., Піщана, Молодіжна, Чубинського, Городищенська, Кучаківська, Вишнева, П.Сагайдачного, Петруся, Джерельна, Федора Петруся пров., Пінська Флотилія, Джерельний пров.

Іванівка: Квітнева

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях, Бежівка, Дружби народів, Коцюбинського, Князя Володимира, Мистецька, Мечникова, Яблунева, Зелена, Харківська, Левадна, 8 Березня, Софіївська, Липова, Наталії Ужвій, Левадний, Незалежності, Академіка Заболотного, Квітки-Основ’яненка

Технічне обслуговування
з 8 по 18 год

Бориспільський
Іванків: Харківська, Кагатська, Невизначена, Польова, Грушевського, Грушевського пров., Квітнева, Дачна, Любарецька, О.Пчілки

Любарцi: 53 км траси Київ-Харків, Польова, Центральна

Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Бориспільський
Іванків: Харківська
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Бориспільський
Іванків: Польова
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Бориспільський
Іванків: Польова
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Бориспільський
Щасливе: Лугова

Проліски: Мічуріна, Щаслива, Соборна, Паркова, Б.Хмельницького, Урожайна, Центральна, Ватутіна, Промислова, Пушкіна, Матросова, Маяковського

Іванків: Комарова пров., Харківська, Невизначена, Центральна, Б.Іванова

Бориспіль: Привокзальна, Мистецька, Мечникова, Харківська, Нечуя –Левицького пров., Н.Левицького, Фізкультурний пров., Голосіївська, М.Залізняка, Максима Залізняка пров., Запорізька, Богдана Ступки пров., Айвазовського, Збанацького, Козацька, Приозерна, Галицька, Паторжинського, Фізкультурна, Ганни Каленченко

Петропавлівське: Вчительська

Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Бориспільський
Іванків: Жовтнева, Кутузова, Комарова, Остапа Вишні, Народна, Народний, Амосова, Зоряна, Амосова пров., Партизанська, Шевченка, Івана Суліми, Кільцева, Калинова, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Суворова, Федора Петруся, Садова, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова, Бориспільський, Бориспільська, Любарецька, Грушевського, О.Пчілки, Весняний пров., Весняна, Незалежності пров., Бродівська, Вереснева, Миру, Гагаріна, Гагаріна пров., Піщана, Молодіжна, Чубинського, Городищенська, Кучаківська, Вишнева, П.Сагайдачного, Петруся, Джерельна, Федора Петруся пров., Пінська Флотилія, Джерельний пров.

Іванівка: Квітнева

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях, Бежівка, Дружби народів, Коцюбинського, Князя Володимира, Мистецька, Мечникова, Яблунева, Зелена, Харківська, Левадна, 8 Березня, Софіївська, Липова, Наталії Ужвій, Левадний, Незалежності, Академіка Заболотного, Квітки-Основ’яненка

Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Бориспільський
Чубинське: Блізниченка

Гора: Київська, Горіхова, Шевченка, Пушкіна, Мостова, Калинова

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Бориспільський
Гора: Бориспільська, Грушевського, Інститутська, Мічуріна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Бориспільський
Гора: Вишнева, Квітнева, Л.Українки, Яблунева, Польова, Західна, Садова, Київська, Чубинського, Горіхова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Бориспільський
Гора: Щаслива, Тиха, Толстого, Жовтнева
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Бориспільський
Гора: Київська, Східна, Степова, Західна, Сонячна, Чубинського, Садова, Молодіжна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Бориспільський
Гора: Центральна, Сонячна, Басейна, Грушевського
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Бориспільський
Гора: Лісова, Яблунева
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Бориспільський
Петропавлівське: Яблунева, Бортницька, Тополина, Зелена
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Бориспільський
Кийлiв: Рудяківська, Петренка, Шкільна, Дачі Дніпра, Дніпровська
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Бородянський
Мирча: Насті Крицької, Центральна
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год

Бородянський
Бородянка: Ломоносова, Вокзальна
Реконструкція
з 9 по 17 год

Бородянський
Бородянка: Семашка, Леніна, Паркова, Центральна
Реконструкція
з 9 по 17 год

Бородянський
Бородянка: Лісна, Європейська, Пушкінська, Садова, Весела, Робітнича, Ботанічна, Київська, Польова, Центральна
Капітальний ремонт
з 9 по 9 год

Бородянський
Бородянка: Ломоносова, Вокзальна
Технічне обслуговування
з 9 по 17 год

Бородянський
Бородянка: Леніна, Індустріальна

Бабинці: Заводська

Капітальний ремонт
з 9 по 17 год

Броварський
Бровари: Ярослава Мудрого, Київська, Шолом-Алейхема, Шевченка
Реконструкція
з 8 по 19 год

Броварський
Пухівка: Космонавтів, Шевченка, Шевченка пров., Проліскова
Реконструкція
з 8 по 18 год

Броварський
Велика Димерка: Соборна, Бобрицька, Ситюкова, Щорса пров., Щорса, Шевченка, Леніна пров., Пархоменка
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Броварський
Велика Димерка: Франка, Макаренка, Лесі Українки, Горького, Євтушенка, Макаренка пров.
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Броварський
Требухів: П’ятниці, Чкалова, Гоголівська, Жовтнева, Свердлова, Щорса, Червоноармійська, Б.Хмельницького, Матросова, Матросова пров., Поповича, Паркова

Бровари: Броварської сотні

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Броварський
Требухів: Шевченка, Першотравнева, Садова, Піонерська, Садовий
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Броварський
Требухів: Броварська, Парникова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Броварський
Велика Димерка: Соборна, Бобрицька, Ситюкова, Щорса пров., Щорса, Шевченка, Леніна пров., Пархоменка
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Броварський
Велика Димерка: Франка, Макаренка, Лесі Українки, Горького, Євтушенка, Макаренка пров.
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Броварський
Требухів: П’ятниці, Чкалова, Гоголівська, Жовтнева, Свердлова, Щорса, Червоноармійська, Б.Хмельницького, Матросова, Матросова пров., Поповича, Паркова

Бровари: Броварської сотні

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Броварський
Требухів: Шевченка, Першотравнева, Садова, Піонерська, Садовий
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Броварський
Требухів: Броварська, Парникова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Броварський
Заворичі: Вокзальна, Трубіжська, Залізнична, Суворова, Леніна, Кооперативна, Радгоспна, Культури, Набережна, Каштанова, Шевченка пров., Церковна, Шевченка, Набережний, Замкова

Жердова: Жовтнева

Реконструкція
з 10 по 17 год

Васильківський
Митниця: Шевченка, 1 Травня, Садова
Реконструкція
з 8 по 18 год

Васильківський
Гребінки: 8 Березня, Радянська, 8 Березня пров., Комінтерна, Радянський, Леніна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Васильківський
Ковалівка: Леніна, Стадіонна, Лісова, 8 Березня, 2 П`ятирічка
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Васильківський
Калинівка: Індустріальна
Технічне обслуговування
з 9 по 19 год

Васильківський
Крячки: Центральний, Святкова

Березанщина: Весняна, Науки

Путрівка: Путрівська, Підлісний, Бульварний

Реконструкція
з 10 по 14 год

Вишгородський
Лютіж: Топорікова, Визволителів
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год

Вишгородський
Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год

Вишгородський
Лютіж: Грушевського, Леніна, Харківця, Визволителів, Дніпровська
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год

Вишгородський
Старі Петрівці: Леніна, Князя Святослава, Заярська, Героїв, Заводська, Миру, Першотравнева, Жовтнева

Воропаїв: Лугова

Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

Вишгородський
Нові Петрівці: Набережно – Дніпровська, Леніна, Кірова, Межигірська, Святослава Князя, Гречка
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

Вишгородський
Гаврилівка: Леніна

Тарасовщина: Щорса, Заліська, Шевченка, Київська, Гагаріна

Технічне обслуговування
з 8 по 20 год

Володарський
Володарка: Коцюбинського, Набережна, Миру, Ярослава Мудрого, Козацький, Лівобережна, Шевченка, Прибережний, Яблуневий, 30-річчя Перемоги, Перемоги, Перемоги пров., Житній, Кооперативна, Парковий

Завадівка: Шевченка

Петрашівка: Шевченка

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Володарський
Володарка: С.Палія, Зв’язківців, Шкільна, Квітнева, Польова, Вишневий, Підгірна, Миру, Польовий пров., Квітневий, Поліська, Курганний, Героїв Чорнобиля, Зарічна, Загородня, Комарова, Будівельна, Лесі Українки, Івана Франка, Садовий, Гагаріна, Шевченка, Ювілейна, Затишний пров., Соборний, Ярослава Мудрого, Миру пров., Коцюбинського
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Володарський
Володарка: Квітнева, Польова, Вишневий, Підгірна, Миру, Польовий пров., Квітневий, Поліська, Курганний, Героїв Чорнобиля, Зарічна, Загородня, Комарова
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Згурівський
Пасківщина: 8 Березня, Козацька, Центральна, Миру, Травнева, Поліська
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

Згурівський
Турівка: Незалежності, Київська, Паркова, Пушкінська, М.Кононенко, Тичини, Лісова, Садова, Турівка
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

Іванківський
Іванків: Толочина, Тетерівський узвіз, 1-го Травня, Івана Проскури, Поліська, Заводська, Київський, Гагаріна, Ватутіна, Київська, Зоряний пров., Зоряна, Садова, Староцерковна, Лесі Українки, Жовтнева
Чистка траси
з 8 по 20 год

Іванківський
Кропивня: Поліська, Шкільна
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

Іванківський
Запрудка: Короленка, Крайова
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

Іванківський
Болотня: Б.Хмельницького, Лісова, М.Примаченко пров.
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

Ірпінський
Буча: Києво-Мироцька, Революції, Революції пров., Пушкінська, Миколи Гамалія

Ірпінь: Миру, Северинівська

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Ірпінський
Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., Сілезька

Ірпінь: Українська

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Ірпінський
Ірпінь: Київська, Глінки пров., Глінки, Комінтерна, Комінтерна пров., Надсонова пров., Гоголя, Некрасова, Лисенка, Пушкінська
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Ірпінський
Хмільна: Кучерова, Лісовий
Реконструкція
з 9 по 19 год

Кагарлицький
Шпендівка: Польова, Миру

Бендюгівка: Жовтнева, Пушкіна

Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Кагарлицький
Ржищів: Джерельна, Паризької Комуни, Січових стрільців
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Кагарлицький
Черняхів: Київська, 1-го Травня, Гагаріна, Молодіжна
Реконструкція
з 10 по 20 год

К.-Святошинський
Гатне: Абрикосова
Реконструкція
з 8 по 18 год

К.-Святошинський
Гатне: Б.Хмельницького, Археологічна, Курганна, Чумацька, Сірка

Крюківщина: Каштанова

Реконструкція
з 8 по 18 год

К.-Святошинський
Гатне: Кленова, Я.Мудрого, Симоненко, Солов’їна, Володимирська

Петропавлівська Борщагівка: Оксамитова

Реконструкція
з 8 по 18 год

К.-Святошинський
Гатне: Жовтнева, Лісна, Лісова, Підлісна
Реконструкція
з 8 по 18 год

К.-Святошинський
Лісники: Підлісна, Нова, Ватутіна
Реконструкція
з 8 по 19 год

К.-Святошинський
Гатне: Калинова, Незалежна, Солов’їна, Курганна, Трояндова, Котовського, Симоненко, Грушева, Травнева, Виноградна, Кленова
Реконструкція
з 8 по 18 год

К.-Святошинський
Гатне: Каштанова, Березнева, Яблунева, Озерна
Реконструкція
з 8 по 18 год

К.-Святошинський
Гатне: Зоряна, Курганна, Симоненко

Лісники: Куцьова

Реконструкція
з 8 по 18 год

К.-Святошинський
Лісники: Ватутіна, Вітряна, Центральна, Вітряні Гори, Ігорева, Садова, Кулажина, Поміркова, Південна, Чапаєва, Панська, Урочище Вітряки, Обсерваторна, Лісна, Підлісна, Куцьова, Стежки, Кільцева, Нова, Колгоспна, Кирикова, Козинська

Софіївська Борщагівка: Ярошівська

Гатне: Ягідний

Мила: Шевченка

Хотів: Вітянська, Героїв Чорнобиля, Вишнева, Польова, Кошового, Липовий Яр, Чирки, Франка, Ветеринарний пров., Лісниківська, Гагаріна, Промислова, Мальовнича, Мальовничий, Затишна, Молодіжний, Сонячна, Незалежності, Дружби, Калинова, Юності, Миру, Козацька, Червоноармійська, СТ “Лісова казка”, вул. Мальовнича, СТ “Лісова казка”, вул.Лісова

Реконструкція
з 8 по 19 год

К.-Святошинський
Гатне: Південна, Лугова, Ботанічна, Андріївська
Реконструкція
з 8 по 18 год

К.-Святошинський
Гатне: Миру пров., Петрівського, Грушевського, Амбулаторний, Амбулаторна, Нова, Марченка, Київська, Миру, Дружби
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год

К.-Святошинський
Гатне: Південна, Лугова, Ботанічна, Андріївська
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Боголюбова
Реконструкція
з 10 по 17 год

К.-Святошинський
Петропавлівська Борщагівка: Олени Теліги, Винниченка, Малишко, Лесі Українки, Грушевського, Марка Вовчка, Франка, Стельмаха, Котляревського, П. Мирного, Борщагівська, Дачна, Катерини Білокур, Вишнева, Сковороди, Білаша, Леонтовича, Зоряна, Старицького, Ярова, Сливова, Князя Володимира, Коцюбинського, Нечуй-Левицького, Пушкіна, Ярослава Мудрого, Щорса, Озерна, Жовтнева, Леніна, Шкільна, Сонячна, Урочище Чайка, Шевченка

Білогородка: Калініна, Щорса, Виноградна, Ранкова, Жовтневий, Громова, Миколаївська, Сонячна, Героя Печеного, Бочальська, Семашка, Франка, Святкова, Урицького, Нова, Щорса пров., Озерна, Шевченка, Леніна, Франка пров., Будьоного, Київська, Джерельна, Леніна пров., Жовтнева, Лісна, Калинова, Михайлівська, Свердлова, Мнішенко, Проліскова, Боженка, Дачна, Гречка, Гагаріна, Вишнева, Ушакова, Мересьєва, Молодіжна, Полунична, Чорнобильська, Підвальна, Хмельницька, Ширма, 40 років Перемоги, Прип’ятьська, Волошкова, Церковна, Вулиця невизначена, Левадна, Рівненська, Південно Українська, Князя Володимира, Аличова, Запорізька, Каштанова, Соколова, Шудрівська, Рябінова, Громова пров., Зоряна, Володимирська, Зелена, Георгіївська

Чайки: Коцюбинського, Остапа Вишні, Олени Теліги, Стельмаха, Старицького, Марії Заньковецької, Г. Сковороди, Малишка, Панаса Мирного, Катерини Білокур, Марка Вовчка, Лесі Українки, Франка, Дачна, Грушевського, Лобановського, Вінніченко, Валентини Чайки, Нечуя – Левицького, Леонтовича, Білаша

Новосілки: Паркова

Віта-Поштова: Васильківська

Шевченкове: Виноградна, Джерельна, Щорса, Київська, Мисливська, Лікарська, Прорізна, Княгині Ольги, Запорізька, пров. Мальований, Героя Печеного, Шевченка, Всеславська, Столична, Святославська, Амосова, Ранкова, Рябінова, Сонячна

Гатне: Ботанічна, Кленова

Боярка: Сєдова, Київський

Вишневе: Європейська, Затишна

Неграші: Шевченка

Крюківщина: Франка

Святопетрівське: Польова, Б.Хмельницького

Юрівка: Лугова

Реконструкція
з 10 по 17 год

Макарівський
Тернопільське: Лісна, Лановецька, Дружби, Гусятинська, Чапаєва, Київська, Молодіжна, Тернопільська

Людвинівка: Калинівський, Чапаєва, Польова, Дружби, Леніна

Технічне обслуговування
з 8 по 20 год

Макарівський
Бишів: Гагаріна, Захисників України, Мічуріна, Нова, Підгаївська
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

Миронівський
Пії: Пиі, Південна, Молодіжна
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год

Миронівський
Зеленьки: Центральна, Ф.Чередника, Коцюбинського, Миру
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год

Миронівський
Карапиші: Героїв України, Широка, А.Даниленка, Польова
Чистка траси
з 8 по 17 год

Миронівський
Владиславка: Набережна, Центральна
Технічне обслуговування
з 8 по 12 год

Миронівський
Зеленьки: Центральна, Ф.Чередника, Коцюбинського, Миру
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год

Миронівський
Карапиші: Героїв України, Широка, А.Даниленка, Польова
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год

Миронівський
Пії: Пиі, Південна, Молодіжна
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год

Обухівський
Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція
з 8 по 18 год

Обухівський
Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція
з 8 по 18 год

Обухівський
Жуківці: Гагаріна, Зарічна, Білика, Шевченка
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Обухівський
Українка: Будівельників, Київська
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Грушевського Михайла, Генерала Іваневського пров., Іваневського генерала, Заводська, Вишнева, Балаяна, Молодіжна, Інтернаціональна, Інтернаціональний, Примака, Шолом-Алейхема, Соборна
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

П.-Хмельницький
Пристроми: Свободи, Черняховського, Ватутіна, Незалежності, Сонячна
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Узький, Гористий, Героїв Дніпра, Небесної Сотні, Маяковського, Шкільна, Барвиста, Дніпровська, Можайська, Оболонна, Лагерна, Героїв Крут, Лозова, Литвиненка Михайла, Миру, Дніпровський, 2 Можайський, Гімназійна, Героїв Вітчизняної Війни, Береговий пров., Ціолковського, Козинська, 1 Можайський, Золотоніське Шосе, Об’їзна, 1 Лагерний, Кооперативна, Орлова, Орлова пров., Соснова, Суворова пров., Новокиївське Шосе, Суворова, Жданова, Якубовського
Технічне обслуговування
з 12 по 17 год

П.-Хмельницький
Пристроми: 30 років Перемоги, Першотравнева, Набережна, Черняховського, Сонячна, Молодіжна, Перемоги
Капітальний ремонт
з 15 по 20 год

Рокитнянський
Житні Гори: Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год

Сквирський
Малі Лисовці: Ленінська, Зарічна, Молодіжна, Валетова, Польова
Чистка траси
з 8 по 18 год

Сквирський
Сквира: Соборна, Незалежності, Шевченка, Київська, Незалежності пров., Гоголя, Червона
Капітальний ремонт
з 9 по 20 год

Ставищанський
Брилівка: Першотравнева

Журавлиха: Комсомольська, 40-річчя Перемоги, Березова, Леніна, Гагаріна, Радянська, Чапаєва, Шевченка, Ватутіна

Технічне обслуговування
з 8 по 18 год

Таращанський
Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги
Чистка траси
з 8 по 19 год

Таращанський
Юшків Ріг: Польова
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Таращанський
Кирдани: Колгоспна, Польова, Перемоги
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Тетіївський
Ненадиха: Шевченка, 40 років Перемоги, Підлісна, Перемоги, Кагарлуцького
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Тетіївський
Галайки: Садова, Петрівського, Леніна, Миру, Петровського пров., Радянська, Механізаторів, Зарічна
Технічне обслуговування
з 9 по 20 год

Фастівський
Веприк: Калинова, Дружби, Гагаріна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Чорнобильський
Чорнобиль: Радянська
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Яготинський
Засупоївка: Молодіжна, Польова, Центральна, Незалежності, Шевченка, Сидоренка, Набережна, Садова, Польовий стан

Яготин: Котляревського, Євгена Патона, Соколовщина, СТ “Мрія”, Робітнича, Ветеранів, Леонтовича, Київська, Дарницька, Студентська

Кулябівка: П.Непорожнього, Миру

Тужилів: Київський, Калитянська, Непорожнівська

Чистка траси
з 8 по 19 год

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА