Планові відключення електроенергії в Київській області 28 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
28 Травня 2021, 07:19
Поділитися:

Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення

Баришівський
Березань: Цегельна, Набережна, ім. Григорія Сковороди
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

Баришівський
Березань: Михайлівська, Питомний, Мічуріна, Мічуріна пров., Володимирський, Весняний, Переяслівська
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

Білоцерківський
Бикова Гребля: Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год

Білоцерківський
Острійки: Героїв України, ГРС
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Богуславський
Іванівка: Васильківська, Яблуневий, Шевченка, Центральна, Космонавтів, Урожайна, Залізнична, Набережний пров.
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год

Богуславський
Москаленки: Слобода, Росьова, Шевченка, Лісовий
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Богуславський
Шупики: Нова, Кирилівська, Самарка, пров. Жовтневий, Шупики
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Богуславський
Богуслав: Берегова, Корсуньська, Любові, Ручейна, Нова, Виноградна, Виноградний, Росьова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Богуславський
Біївці: Шкільна, Загребельна, Покровська, Богуславська, Вербова, Автотракторна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Бориспільський
Воронькiв: Джерельна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Бориспільський
Воронькiв: Кільцева, Вишнева, Мазепи, Центральна, Я.Ручко
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Бориспільський
Воронькiв: Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна

Бориспіль: Тургенєва

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Бориспільський
Петропавлівське: Тополина

Воронькiв: Першотравнева, Озерна, Осовиця, Романківський, Шевченка пров., Шевченка

Гнідин: Приозерна

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Бориспільський
Воронькiв: Миру, Миру пров., Народна

Велика Олександрiвка: Матросова

Дударкiв: Щорса пров.

Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Бориспільський
Воронькiв: Гагаріна, Миру пров., Кільцева, Гагаріна пров.

Велика Олександрiвка: Гагаріна

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Бородянський
Загальці: Дружби, Шевченка, Гагаріна, Перемоги, Незалежності
Чистка траси
з 8 по 17 год

Бородянський
Дружня: Петровського, Чубаря, Леніна
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год

Бородянський
Пилиповичі: Гагаріна, Привокзальна
Реконструкція
з 9 по 17 год

Бородянський
Пилиповичі: Воровського, Шевченка, Макійчукова, Молодіжна
Реконструкція
з 9 по 17 год

Бородянський
Немішаєве: Біохімічна, Паркова, Чкалова
Реконструкція
з 9 по 17 год

Бородянський
Пилиповичі: Вишнева, Шевченка, Привокзальна
Реконструкція
з 9 по 17 год

Броварський
Бровари: Ярослава Мудрого, Грушевського, Київська, М.Лагунової
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Броварський
Погреби: Соборна, Центральна, Яблунева, Шевченка, Малишка, Некрасова, Ватутіна, Лесі Українки, Єдності, Гончара, Молодіжна, Грушевського, Тополина, Солов’їна, Зарічна, Франка, Берегова, Європейська, Весняна, Гоголя, Лугова, Масив “Кругла”, Городецького, Чкалова, Суворова, Тепличний пров., Майданівська, Кутузова, Гайдара, Горького, Каштанова, Теплична, Різдвяна, Горького пров., Дубрівський шлях, Масив “Діброва”, Погребський шлях, Незалежності, Завбірська, Нова, Світанкова, Мічуріна, Вишнева, Суворова пров., Покровська, Софіївська, Терникова, Польова, Київська, Столична, Пухівська, Озерна, Рибальська, Старосільська, Висока, Старосільський, Масив “Залющина”, Гайова, Осіння, Промислова, Райдужна, Прорізна, Садова, Лідіївська, Ратушного, Пасіченка, А. Пасіченка, Гагаріна, Кодацька, Стародеснянська, Деснянська, Чижика О.

Зазим’є: Промислова, Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський, Польова

Пухівка: Деснянська

Рудня: Лебідська, Шкільна

Семиполки: Київське шосе

Бровари: Ступака

Гоголів: Шевченка

Рожни: Молодіжна

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Броварський
Погреби: Соборна, Центральна, Яблунева, Шевченка, Малишка, Некрасова, Ватутіна, Лесі Українки, Єдності, Гончара, Молодіжна, Грушевського, Тополина, Солов’їна, Зарічна, Франка, Берегова, Європейська, Весняна, Гоголя, Лугова, Масив “Кругла”, Городецького, Чкалова, Суворова, Тепличний пров., Майданівська, Кутузова, Гайдара, Горького, Каштанова, Теплична, Різдвяна, Горького пров., Дубрівський шлях, Масив “Діброва”, Погребський шлях, Незалежності, Завбірська, Нова, Світанкова, Мічуріна, Вишнева, Суворова пров., Покровська, Софіївська, Терникова, Польова, Київська, Столична, Пухівська, Озерна, Рибальська, Старосільська, Висока, Старосільський, Масив “Залющина”, Гайова, Осіння, Промислова, Райдужна, Прорізна, Садова, Лідіївська, Ратушного, Пасіченка, А. Пасіченка, Гагаріна, Кодацька, Стародеснянська, Деснянська, Чижика О.

Зазим’є: Промислова, Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський, Польова

Пухівка: Деснянська

Рудня: Лебідська, Шкільна

Семиполки: Київське шосе

Бровари: Ступака

Гоголів: Шевченка

Рожни: Молодіжна

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Васильківський
Гребінки: Кірова, Київська, Партизанська
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год

Васильківський
Гребінки: Франка, Київська, Франка пров., Жовтнева, Індустріальна
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год

Васильківський
Гребінки: Садова, Партизанська, Червоноармійська, Суворова, Набережна, Леніна, Зарічна

Васильків: Зарічна

Технічне обслуговування
з 8 по 20 год

Васильківський
Порадівка: Пархоменка, Польова, Радгоспна, Молодіжна
Реконструкція
з 8 по 18 год

Васильківський
Гребінки: Франка, Жовтнева
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

Васильківський
Васильків: Березова, Соборна, Донбасівська, Донбасівський, Цегельний
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Васильківський
Саливонки: Леніна пров., Садова, 1-го Травня, Шевченка, Набережна, Молодіжна, Леніна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Васильківський
Васильків: Кітченка, Кармелюка пров., Кармелюка, Льва Толстого пров., Володимирська, Тракторна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Вишгородський
Вища Дубечня: Шевченка, Шкільна
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

Вишгородський
Старі Петрівці: Горіховий, Леніна, Петрівські кручі, Князя Святослава, Заводська, Приморський
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год

Вишгородський
Воропаїв: Муравище, Лугова, Незалежності, Садова, Молодіжна, Садовий
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год

Вишгородський
Жукин: Перемоги, Дружби, Київська
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год

Вишгородський
Вища Дубечня: Молодіжна, Комсомольська, Софіївська, Круглівська, Затишна, Покровська, Тарасівська

Вахівка: Леніна

Круги: Ватутіна

Технічне обслуговування
з 8 по 18 год

Вишгородський
Вишгород: Набережна, Київська, Шлюзова, Дільниця-№1 Київ-Петрівської філії, Проммайданчик, Промислова, Комсомольська, Стара Промзона
Реконструкція
з 9 по 18 год

Володарський
Рубченки: Миру, Центральна, Комарова, Гагаріна, Дружби
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Згурівський
Любомирівка: Шевченка, Садова
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год

Іванківський
Олізарівка: Лесі Українки, Садова, Будівельників, Ровенська, Зарічна
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

Іванківський
Страхолісся: Мостового, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна, Цвіткова, Кудрявцева
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год

Ірпінський
Ірпінь: Виговського, Київська
Реконструкція
з 8 по 19 год

Ірпінський
Ірпінь: Ніжинська, Соборна

Буча: Старояблунська, Миколи Гамалія

Реконструкція
з 8 по 19 год

Ірпінський
Буча: Героїв Крут, Вишнева, Урожайний
Реконструкція
з 9 по 17 год

К.-Святошинський
Петрушки: Лесі Українки, Шевченка, Центральна, Шевченка пров., Гагаріна, Яблунева, Франка, Богдана Хмельницького
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

К.-Святошинський
Київ: 17 км Житомирського шоссе
Реконструкція
з 8 по 20 год

К.-Святошинський
Буча (Києво-Св.): Лісова, Лісова2, Поліська, Благовісна, Пролетарська

Гурівщина: Лісова, Лісна, Благовісна, Пролетарський

Боярка: Сади, 16 лінія

Святопетрівське: Петрівського

Буча: Пролетарська, Лісова

Реконструкція
з 8 по 20 год

К.-Святошинський
Київ: Житомирське шосе
Реконструкція
з 8 по 20 год

К.-Святошинський
Петрушки: Газовиків, Лісова, Патріотів, Миру, Центральна, Богдана Хмельницького
Реконструкція
з 8 по 20 год

К.-Святошинський
Петрушки: Дачна, Квіткова, 40 років Перемоги, І. Богуна, Медова
Реконструкція
з 8 по 20 год

К.-Святошинський
Петрушки: Дачна, Квіткова, 40 років Перемоги, І. Богуна, Медова
Реконструкція
з 8 по 20 год

К.-Святошинський
Гурівщина: Благовісна, Молодіжна

Буча (Києво-Св.): Благовісна, Пролетарська, Сонячна

Буча: Пролетарська, Сонячна

Реконструкція
з 8 по 20 год

К.-Святошинський
Лісне: Кленова
Реконструкція
з 8 по 20 год

К.-Святошинський
Чайки: Антонова, Валентини Чайки

Петропавлівська Борщагівка: Черкаська, Волинська, Львівська, Миру, Тернопільська

Софіївська Борщагівка: Академіка Шалімова, Гетьманська

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

К.-Святошинський
Гатне: Київська, Зоряна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

К.-Святошинський
Горбовичі: Сонячна, Мельника, Вишнева, Київська, Некрасова

Личанка: Центральна

Петрушки: 40 років Перемоги

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Щаслива, Волошкова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

К.-Святошинський
Лісники: Ватутіна, Вітряна, Центральна, Вітряні Гори, Ігорева, Садова, Кулажина, Поміркова, Південна, Чапаєва, Панська, Урочище Вітряки, Обсерваторна, Лісна, Підлісна, Куцьова, Стежки, Кільцева, Нова, Колгоспна, Кирикова, Козинська

Софіївська Борщагівка: Ярошівська

Гатне: Ягідний

Мила: Шевченка

Хотів: Вітянська, Героїв Чорнобиля, Вишнева, Польова, Кошового, Липовий Яр, Чирки, Франка, Ветеринарний пров., Лісниківська, Гагаріна, Промислова, Мальовнича, Мальовничий, Затишна, Молодіжний, Сонячна, Незалежності, Дружби, Калинова, Юності, Миру, Козацька, Червоноармійська, СТ “Лісова казка”, вул. Мальовнича, СТ “Лісова казка”, вул.Лісова

Реконструкція
з 9 по 19 год

К.-Святошинський
Лісники: Ватутіна, Виноградна, Гайова, Громової, Колгоспна, Підлісна, Ігорева, Леніна, Невизначена

Стоянка: Житомирське Шосе

Реконструкція
з 10 по 18 год

Кагарлицький
Сущани: Шкільна, Трохименка
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Кагарлицький
Стайки: Ранкова, Колгоспна, Молодіжна, 40 років Перемоги, Шевченка
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Макарівський
Ясногородка: Чкалова, Польова, Дружби, Шевченка, Калинова, Довгий Брід, Богушівська, Київська, Підлісна, Хуторська, Слобода, Петрівська, Сонячна, Будівельна, КТП в полі, Невизначена

Мотижин: В.Довгича, Топольова, Ватутіна, Шевченка, Горького, Слобода, Довга, Старий Шлях, Надія

Тернопільське: Лісна, Лановецька, Дружби, Гусятинська, Чапаєва, Київська, Молодіжна, Тернопільська

Мостище: Щорса

Людвинівка: Калинівський, Чапаєва, Польова, Дружби, Леніна

Новосілки: КТП в полі

Борівка: Центральна

Макарів: Б.Хмельницького

Яблунівка: Польова, Миру

Копилів: КТП в полі

Небелиця: Миру

Пашківка: Жовтнева

Чистка траси
з 8 по 20 год

Макарівський
Колонщина: КТП в полі, Вишеградська
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год

Макарівський
Ясногородка: Чкалова, Польова, Дружби, Шевченка, Калинова, Довгий Брід, Богушівська, Київська, Підлісна, Хуторська, Слобода, Петрівська, Сонячна, Будівельна, КТП в полі, Невизначена

Мотижин: В.Довгича, Топольова, Ватутіна, Шевченка, Горького, Слобода, Довга, Старий Шлях, Надія

Тернопільське: Лісна, Лановецька, Дружби, Гусятинська, Чапаєва, Київська, Молодіжна, Тернопільська

Мостище: Щорса

Людвинівка: Калинівський, Чапаєва, Польова, Дружби, Леніна

Новосілки: КТП в полі

Борівка: Центральна

Макарів: Б.Хмельницького

Яблунівка: Польова, Миру

Копилів: КТП в полі

Небелиця: Миру

Пашківка: Жовтнева

Технічне обслуговування
з 9 по 19 год

Макарівський
Фасова: Колгоспна, Садова, Франка, Жовтнева, Шевченка, Довга, Набережна, Хуторна, КТП в полі

Людвинівка: Центральна, Калинівський

Калинівка: Київська

Технічне обслуговування
з 9 по 19 год

Макарівський
Людвинівка: Мотижинська, Кагатна, Центральна, Механізаторів, Польова

Фасова: Довга, Франка, Жовтнева, Хуторна, Шевченка, Набережна, Грузецька

Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна, Зарічна, І. Франка, Вишнева, Центральна, Вінницька, Чкалова, Шевченка, Нова, Колгоспна

Весела Слобода: Комсомольська

Реконструкція
з 10 по 16 год

Миронівський
Росава: Центральна, Шевченка, Нова, Острівний, Шкільна, Шкільний, Тракторна, Новосілка

Миронівка: Соборності

Капітальний ремонт
з 8 по 17 год

Миронівський
Андріївка: Осипенка, Тараса Шевченка, Гризодубова
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год

Миронівський
Шандра: Садова
Капітальний ремонт
з 8 по 15 год

Миронівський
Миронівка: Захарченка, Стрілецька, Заслонова, Старченка, Енергетиків, Суботіна, Трансформаторна, Молодіжна
Технічне обслуговування
з 8 по 16 год

Обухівський
Підгірці: Лісова, Лісна, Піщана, Сосновий Бір, СТ “Берізка”, Київська, Васильківська, Столичне шосе, Городищенська

Романків: Лісова, Дубовий гай, Сосновий бір, Травнева, Зелена

Козин: Старообухівська, Нова, Конча-Заспа, Старокиївська

Українка: Приозерна, Промислова, Зв’язку, Соснова, Юності, СТ “Орія”

Семенівка: Грушевського

Обухів: Б.Хмельницького, Каштанова, Київська

Малі Дмитровичі: Садова

Мала Вільшанка: Садова

Нові Безрадичі: Набережна, Тиханська, Садова, Кооп. “Авгур”

Матяшівка: Польова

Перше Травня: М.Рильського

Верем’я: Дубового

Великі Дмитровичі: Польова

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Київ: Старообухівська

Григорівка: Героїв Майдану

Технічне обслуговування
з 6 по 8 год

Обухівський
Козин: Лугова, Ханський, Софіївський, Нова, Козацький пров., Козацька, пров. Рибальський
Реконструкція
з 8 по 18 год

Обухівський
Обухів: Гоголя, Чумацький шлях, Першотравнева, Жеваги, Пасічний, Каштанова, Київська, Яблуневий м-р
Реконструкція
з 9 по 19 год

П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Космонавтів, Каштанна, Дружби, Алєксєєва, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров.
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год

П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Ярослава Мудрого, Короленка, Чайковського, Гоголя, Лермонтова, Тетері Павла, П. Мирного
Капітальний ремонт
з 12 по 20 год

Рокитнянський
Запруддя: Гагаріна, Висоцького
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год

Рокитнянський
Запруддя: І. Франка, Лугова, Довженко
Капітальний ремонт
з 8 по 16 год

Сквирський
Пустоварівка: Польова, Щаслива, Б.Хмельницького, Шевченка
Чистка траси
з 8 по 18 год

Сквирський
Сквира: Залізнична, Чумацька, Лівобережна, Соборна, Незалежності, Шевченка, Київська, Незалежності пров., Гоголя, Червона, Абрикосова, Лісова, Весняна, Весняний, Стаханова, Пушкіна, Січова, Чижика, Озерний пров., Чорновола, Фруктових садів, Миру, Польова, Комарова, Лівобережний пров., 8 Березня, Дюканова пров., Дюканова, Шевченка пров., В Дубініна, Відродження, П.Мирного, Квітнева, Польовий, Грушевського, Озерна

Фурси: Урочище “Товста”, квартал

Самгородок: Шевченка

Руда: Шевченка

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Ставищанський
Торчицький Степок: Лісова, Гагаріна

Юрківка: Берегова, Зарічна, Центральна, Шевченка, Набережна, Шкільна

Червоне: Радянська, Польова, Жовтнева, Садова, Вулиця невизначена, Берегова

Григорівська Слобода: Леніна

Сухий Яр: Леніна, Кобилянської, Лугова

Буковина: Кобилянської, Чернівецька, Карпатська, Молодіжна, Миру, Леніна

Стрижавка: Польова

Технічне обслуговування
з 8 по 18 год

Ставищанський
Полковниче: Поповича, Христюка, Партизанська, Незалежності
Реконструкція
з 9 по 20 год

Ставищанський
Полковниче: Поповича, Христюка, Партизанська, Незалежності
Реконструкція
з 9 по 20 год

Таращанський
Лука: Шкільна, Набережна, Перемоги, Шевченка, Молодіжна, Заводська

Тараща: Перемоги

Реконструкція
з 8 по 18 год

Таращанський
Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год

Таращанський
Юшків Ріг: Польова
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Таращанський
Ківшовата: Свободи, Гагаріна, Б.Хмельницького, Гагаріна-1, Гагаріна-2

Володимирівка: Колгоспна

Капітальний ремонт
з 8 по 19 год

Тетіївський
Кашперівка: Богдана Хмельницького, Толстого, Яблуневий, Лесі Українки, Боємського, Зоряний, Базарна
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год

Тетіївський
Бурківці: Козуба, Старинці, Леніна, Надводського, Дромарецького пров.

Кошів: Жовтнева, Шкільна, Механізаторів, Шевченка, Космонавтів, Братів Красіїв, Садова, Кочубея

Тетіїв: Лисенка пров., Заводська, Бульвар Північний, Борщагівська, Автомобілістів, Центральна, Лісова

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Фастівський
Борова: Дружби, Шевченка, Миру, Миру пров., Лісна, Театральна, Зелена, Нововокзальна, Переїзд 46 км, Глібова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Фастівський
Борова: Фастівська, Сонячна, Сонячний, Набережна, Ватутіна, Тітова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Чорнобильський
Черемошна: Набережна

Чорнобиль: Радянська

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Яготинський
Лемешівка: Центральна, Ватутіна, Гагаріна, Трудова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Яготинський
Яготин: Толстого, Глібова, Толстого пров., Мисливський
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Яготинський
Яготин: Поштова, Траса Київ-Харків

Воронівщина: Шевченка, Гайдара, Лесі Українки, Лесі Українки пров.

Двірківщина: Яготинська, Центральна, Двірківська, Двірківський, Гагаріна

Черняхівський відділок: Черняхівський відділок, Центральна, Польовий стан

Черняхівка: Шевченка

Технічне обслуговування
з 8 по 19 год

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА