Планові відключення електроенергії в Київській області 26 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)
image
26 Грудня 2020, 07:46
Поділитися:

Назва районного підрозділу

Населений пункт

Назва вулиць на яких буде відсутнє постачання електроенергії

Роботи

Години проведення робіт

Білоцерківський

Фастівка

вул:Кільцева, Центральна, Нагірна, Шевченка, пров. Весняний, Жовтнева, Жовтневий, Нова, Пасіка організації:Фастівська, Відділ освіти Білоцерківської районної, ФОП Гулюватий, ПАТ Укрпошта Київська міська дирекція, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕТОВАРИСТВО, Комунальне некомерційне підприємство, ТОВ Фастівка, ТОВ Теплобуд БЦ, РГ УПЦ Київського Патріархату

Чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Білоцерківський

Біла Церква

вул. Водопійна 41-59, 44-68, Партизанська 3-9, 4, 6, пр. Водопойний 4-20, 3-25

Чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Білоцерківський

Біла Церква

вул.:Глиняна

Капітальний ремонт

з 8-00 по 18-00 год

Білоцерківський

Біла Церква

вул.:Соборна, Олександрійський,

Чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Богуславський

Вiльховець, Семигори

вул:Степова, Шкільна, Виноградна, Виноградний пров. вул:Шевченка, Берегова, Кайдашівська, Лесі Українки, Котляревського, Стадіонна, Лозова, Горького, Соснова, Макаренка, Котки, Семигори (1), Молодіжна, Польова, Набережна, Нечуя-Левицького, Садова, Польовий, Лісова організації:Богуславське районне споживче, ФОП МОРОЗ ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ, АТУКРТРАНСГАЗ, Відділ освіти Богуславської РДА, ФО Шупик Станіслав Петрович, ФО Хутько Михайло Васильович, ФО СЕРГІЙ АНДРІЙОВИЧ, Відділ культури Богуславської, ФО СОРОКУН ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Бориспільський

с. Воронькiв

вул. Українська, Красна

Капітальний ремонт

з 8-30 по 17-00 год

Бориспільський

с. Воронькiв

вул. Українська, Першотравнева

Капітальний ремонт

з 8-30 по 17-00 год

Броварський

Рожівка, Пухівка

вул:Соборна, Паркова, Піщана, Лесі Українки, Незалежності, Слави, Шпильова, Броварська, Озерна, Ватутіна, Перемоги, Садова, Молодіжна вул:Лісовий організації:Реліг.гром.Правосл.церкви Св.Миколая, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД БРОВАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ, с/р с.Рожівка, ГАВРИШ ВАЛЕНТИНА МИХАЙЛІВНА, СпоживчетовариствоГала, Публічне акціонерне товариство, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Товариство з обмеженою відповідальністю, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТИТЕЛЯ

Капітальний ремонт

з 8-00 по 18-30 год

Броварський

Бровари

вул:Центральної Ради, Івана Пулюя, Героїв УПА, Бульвар Незалежності, Фонтене-су-Буа, Короленка, Панаса Мирного, Савченка Володимира, М.Лагунової, Чернігівська, Короленка пров., Вулиця невизначена організації:КОМУНАЛЬНЕ ПIДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ, П.П.ТопіхаОлександр Михайлович, Комунальне підприємство, Публічне акціонерне товариство, Комунальне підприємство Броварської

Капітальний ремонт

з 8-00 по 18-30 год

Васильківський

с.Велика Вільшанка

вул. Васильківська

Капітальний ремонт

з 8-30 по 18-00 год

Васильківський

Здорівка, Путрівка

вул:Щорса, Луговий, Кірова, Ватутіна, Жовтневий, Лесі Українки пров., Шляховий, Шляхова вул:Путрівська організації:ЗДОРІВСЬКА С/РАДА, УПЦ парафія Успіння Святої Богородиці, ПП НАЗАРЕНКОІгор Іванович

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Вишгородський

Нижча Дубечня

вул:Гагаріна, Бендика організації:НИЖЧЕДУБЕЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Вишгородський

Старі Петрівці, Вишгород

вул:Князя Святослава, Леніна, Гагаріна, Кремінського, Поповича, Кремінського пров. вул:Дніпровська організації:ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Володарський

Завадівка

вул:Радянська, Шевченка, Садова

Чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Згурівський

Пасківщина

вул:Садова, Нова, Центральна, Українська , Радкевич

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19-00 год

Кагарлицький

Шпендівка

Шевченка

Технічне обслуговування

з 8-00 по 18-00 год

Макарівський

Плахтянка

вул:Комунарська, Речицька, Сокирянська, Новоселицька, Кавказька, Кільменецька, Буковинська організації:Плахтянська сільська рада, ПАТКИІВОБЛГАЗ, ФОП Чумак Олександр Павлович

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Обухівський

Підгірці, Мала, Козин, Обухів

вул:Боровкова, Ж/м Луч, Васильківська, Лугова, СТ Берізка, Столичне шосе Вільшанка вул:Садова вул:Конча-Озерна вул:Яблуневий м-рорганізації:Садівницьке товариство Берізка тресту, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Садове товариство Каштан, ФОП Рудзік Оксана приватне підприємство, Товариство з обмеженою відповідальністю, Приватна фірма Мотор- Сервіс , Підгірцівська сільська рада, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Обухівський

Українка

вул:Горького-Ігнатевська, Вишнева, пров. Загребельний, Приозерна, Загребельна, Ігнатівська , ТОВКомтурсервіс, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Переяслав-Хмельницький

Циблі, Переяслав-Хмельницький

вул:Леніна, Котляревського, Радянська, Юнатів, Рибальська, Садова, Бойко-Павлова вул:Оболонна організації:Переяслав-Хмельницьке районне споживче

Чистка траси

з 8-30 по 16-30 год

Переяслав-Хмельницький

Строкова

вул:Шкільна, Піщана, Колгоспна, Лісова організації:Строківська сільська рада

Чистка траси

з 8-30 по 16-30 год

Сквирський

с.Селезенівка

вул:Польова, Соборна, Зарічна, Лісова вул:Гагаріна

Чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Сквирський

с.Селезенівка

в.Жданова .Травнева

Чистка траси

з 8-15 по 18-30 год

Сквирський

Великополовецьке

вул:Центральна, Шкільна, Макаренка, Гагаріна, Вишнева по, ФОП Дубина Ольга Станіславівна, Великополовецька сільська рада

Капітальний ремонт

з 8-15 по 18-30 год

Ставищенський

Сніжки

вул:40 років Перемоги, Шкільна, Цимбала, Садова, Ставищенська організації:ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Публічне акціонерне товариство, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, СТ АСТРА, ФОПДЕРУГА ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ, Відділ культури, молоді та спорту, Сніжківська сільська рада, ПАТ Київоблгаз

Чистка траси

з 8-30 по 19-00 год

Таращанський

Лісовичі, Тараща, Потоки

вул:Грибенка, Стадіонна, Глухий Яр, Партизанська, Мічуріна, Перемоги, Молодіжна, 9 Травня пров., Макаренка пров., Короленка, Космонавтів, Юнатів, Лугова, Литвинівка, Дачна, Баляса, Першотравнева, Берегова, Пролетарська, Калинова, Гірська, Гайова, Мала Кільцева, Прорізна, Старомісто, Шкільна, Молодіжний пров., Акацієва, Пархоменка, Миру пров., Тернова, Добровольських вул:Озерна вул:Зелена, Господарськийпров., Дубровського, Вишнева, Чехова пров., Гагаріна, Коцюбинського, Центральна, Центральний пров. організації:ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ПП Богачова Н.М., КНПТРР Таращанський первинної, Лісовицька сільська рада, ВІДДІЛ ОСВІТИ І НАУКИ, ПУБЛЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Фізична О.М., Онищенкоособа-підприємець, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КАТЕРИНА, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, ФОП Зражевська О.С., СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ, Степченко Світлана Миколаївна, ФОП Балацька Лариса Володимирівна, ПП Цегельна Н В., СПД Ткаченко Петро Петрович, Коротун Григорій Васильович, ФОП Нечипоренко М.О., АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФОП Беркоза ВП, УПЦ Різдво-Богородичний храм, Відділ культури, молоді та

Капітальний ремонт

з 9-00 по 18-00 год

Таращанський

Потоки

вул:Центральна, Зелена, Вишнева, Центральний пров. , СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ, Лісовицька сільська рада

Чистка траси

з 8-30 по 18-00 год

Таращанський

Лука

вул:Шевченка організації:Фізична особа-підприємець

Чистка траси

з 8-00 по 17-00 год

Тетіївський

Григорівка

вул:8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Київська, Горького, Скибенецька, Комсомольська

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Тетіївський

Тетіїв

вул:Зоряний, Пам’яті Запорожців, Калинова, Дібрівська, Новаторів пров. організації:Комунальне підприємство

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Тетіївський

Високе

вул:Леніна, Прорізна, Шевченка, Жовтнева організації:Укр. православна церква парафії О., Приватне акціонерне товариство, ФОП Саленко Анатолій Петрович, ФОП Кучерук, Височанськасільська рада, ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, РЕЛІГІЇ, МОЛОДІ, Публічне акціонерне товариство, Відділ освіти Райдержадміністрації, КП ЦПМСД міської ради, Відділ культури і туризму

Технічне обслуговування

з 8-30 по 18-00 год

Фастівський

Веприк, Ставки, Скригалівка, х.Вишня

Веприк: Калинова, Дружби, Гагаріна, Жукова, Стеценка, Садова, Некрасова, Миру, СТ “Приозерний”, Боженка, Шевченка, Соборна, Покровська, Дачна, Лісна, Лісний, 12 Грудня

Ставки: Пожежний, Шкільна, Миру, Будівельна, Заводська, Тиха, Дачний, Чернишевського, Л.Українки, Молодіжна, Шевченка, Шевчука, Озерна, Озерний пров., Пушкіна, Курчатова, Садова, Дубкова, Фастівська, Герцена пров., Герцена

Скригалівка: Леніна, Пащенка, Лазо пров., Боженка пров., Набережна, Чехова пров., Весняна, Межова, Дружби, Фастівецька, П.Тичини, Фастівська, Герцена пров., Курчатова, Горяна, Зарічна, 8 Березня, М.Рильського, Коцюбинського, Чехова, Коцюбинського пров., Щорса

Вишня: Вишнева

Дмитрівка: Некрасова

Велика Офірна:

Організації:

Гриценко Геннадій Іванович

Фермерське господарство “ХОРС-КЛМ”

ТОВ “Едельвейс”

КНП ФРР “Фастівський Центр ПМСД”

Споживче товариство “СОТА”

Скригалівська сільська рада

ПП Мирус-К

ФОП Грицаєнко Микола Михайлович

Меморіальний музей К.Г.Стеценка

Відділ освіти Фастівської

Веприцька сільська рада

ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО “ПОЛІССЯ”

ФОП Коваль Анатолій Володимирович

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ

Товариство з обмеженою відповідальністю

Приватне акціонерне товариство

ПП Дорохова Т.С.

Пришивальницька сільська рада

ФОП Омельченко Людмила Анатоліївна

Храм святої мучениці Параскеви Українськ

Прокопишин Віктор Івановичфізична особа

СТ “Феофанія”

ПАТ “КИЇВОБЛГАЗ”

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

Відділ культури, молоді та спорту

ПАТ “Укрпошта”, Київська міська дирекція

“Тамара” Підприємство споживчої коопера

Фастівська районна державна лікарня

ФОП Цукренко Володимир Петрович

Державне підприємство “Фастівське лісове

ФОП Цукренко Лідія Петрівна

Сад. тов. “Півні”

Релігійна громада (помісна церква)

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19-00 год

Фастівський

Триліси

Вишнева (Дзержинського); Механізаторів, Пушкіна; Вишнева (Дзержинського); Польова, Дружби (Жукова); Козацька (Щорса); Горького

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19-00 год

Фастівський

Триліси

Ланова (Будьоного)

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19-00 год

Фастівський

Томашывка, Дорогинка, Пришивальня, Ярошывка

Томашівка: Рибинка, Вулиця невизначена, Лесі Українки

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19-00 год

Чорнобильський

Чорнобиль

вул:Без назви, Радянська організації:ДСП Екоцентр, Державне спеціалізоване підприємство, Головне управління Національної поліції

Технічне обслуговування

з 8-30 по 19-00 год

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА