Планові відключення електроенергії в Київській області 21 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)
20 Серпня 2021, 20:54
Поділитися:

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Баришівка: Соборна, Шахтарський, Добра, Коцюбинського, Соборний, Шахтарська, Ватутіна

Пасічна: Черняхівська

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Біла Церква: Логінова, Лєрмонтова, Пушкінська, Чкалова, Курсова

Технічне обслуговування

з 6 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква: Толстого, Верхня

Терезине: “СТ “”Флора”””

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 19 год

Богуславський

Бране Поле: Центральна, Київська, Вишнева, Тараса Шевченка, Остапа Вишні, Подільська, Садова, Квітнева, 30 років Перемоги, Ярова, Віталія Підлубного, Царина, Молодіжна, Миру

Дібрівка: Зарічна, Центральна, Подолянська, Горянська

Медвин: Лісова, Зосимівка, Жовтнева, Київська, Соборна, Косяківка, Шевченка, Богуславська, Олександра Василенка, 2 Олександра Василенка пров., Гірчаків, Капецівка, 1 Олександра Василенка пров.

Богуслав: Франка, Будівельна, Миколаївська

Закутенці: Марка Вовчка, Сошенка, Травнева

Софійка: Софіївська, Молодіжна

Усунення дефекту

з 8 по 20 год

Богуславський

Олексіївка: Центральна, Садова

Михайлiвка: Берегова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Бориспільський

Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бориспільський

Бориспіль: Грушевського, Л.Курбаса, Л.Курбаса пров., Лісова, Либідська, Івана Некрашевича, 2 Лісний, Ботанічна, Мічуріна, Яновського пров., Павла Полуботка, Юрія Яновського, Котляревського, Яновського, Карпенка Карого, Дем`яна Кошмана, Василя Симиренка, Лісовий, Городецького, Гоголя пров., Івана Миколайчука, Остапа Вишні, Головатого, Сергія Оврашка, Польова, Валентина Лисиці, Польовий, Весняний, Гришинський пров., Солов’їна, 2 Польовий, Гришинська, Репіна, Південна, Плеханова, Багряного, Данила Амеліна, Київський Шлях, Галицька, Глибоцька, Степова, Паркова, Тиха, Спаська, Південний, Дубичанська, Дубичанський, Г.Успенського, Крапивницького, Глінки, Свободи, Пилипа Орлика, Північна, Котовського, Олексія Потапенка, Збанацького, Пречистенська, Севастьяна пров., В.Стуса, Кутузова пров., Івана Мазепи, Кошового, Чайковського, Дачна, Володимира Момота, Ботанічний, Євгена Коновальця, Переяслівський, Переяславська, Короленка, Нижній Вал, Володимирський, Кравченка, Симона Петлюри, Кутузова, Ясна, Теплична, Кравченка пров., Левадний, Свободи пров., Короленка пров., Гончара, Гончара пров., Гоголя, Степана Криворученка, Братуся, Шкіля, О.Пчілки, Зарічна, Сонячна, Котляревського пров., Сагайдачного пров., Сагайдачного, Пушкіна пров., Петра Сагайдачного пров., П.Грабовського, Верхній Вал, 3 Лісний, Ватутіна, Старокиївська, Січнева, Григора Тютюнника, Молодіжна, Б.Іванова, Севастьяна, В.Стуса пров., Князя Бориса, Сулими, Квітневий, Тополева, Павла Тичини пров., Гаражний, Березовського, Либідський, Військове містечко, Черняховського, Данила Галицького

Рогозiв: Калинова, Степана Разіна

Кийлiв: Набережна

Велика Олександрiвка: Петлицького

Вишеньки: Чубинського, Вербова, Жертв Революції, Патона, Л.Українки

Глибоке: Черняховського пров., Глибоцька, 2 Гаражний пров., Либідська, Березовського, 2-га О. Курбаса, Гаражний пров., Шовковичний, 3 Степова, 2-га Данила Галицького, Калинова, Лісна

Гнідин: Лугова

Старе: Загатка

Мала Олександрівка: Мічуріна, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Вишеньки: Жертв Революції, Петровського

Процiв: Дружби

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Броварський

Бервиця: СТ “Бервиця”, Радянська, Київський, Ювілейний, Ступака, Котовського, Лісова, Радянський, Шевченка, Прип`ятська

Мокрець: Гагаріна, 1-го Травня, Першотравнева, Торлова, Польова, Нова, Леніна, Комсомольська, Дачна, Лісова, Окружна, Залізнична, СТ “Калина”, Жовтнева, Вишневський, Вишневий пров., Терешкової, Центральна, Левадна, СТ “Інтурист”

Жердова: М.Онопрієнка

Княжичі: Лісна

Рудня: Лісова

Заворичі: СТ “Заворичі”, СТ “Металіст”, Лісок

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Броварський

Красилівка: Басова, Мічуріна, Центральна, Енергетиків, Вишнева, Мічуріна пров., Горошкова, Весняна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Бровари: Короленка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Броварський

Зазим’є: СТ “Десенка”, СТ “Урочище Зазим’я”, Шовковична, Садова, СТ “Зазим’я -18”, Урочище Зазим’я СТ “Затишне”, Прирічна, Зимна, Троїцька, Бузкова, Бузковий, Мистецька, Волошкова, Степова, Поперечна, Гагаріна

Літки: Костенка

Пухівка: Лісова, Лісовий, Щорса, Ягідна, Леніна, На березі Десни, Окружна, СТ “Хвиля”, СТ “Волна”, СТ “Труд”, Набережна, Вегінська, Пасічанська, Старонаводницька, Черкаська, Лесі Українки, Б.Хмельницького

Велика Димерка: Броварська, Морозова, Щорса, Чехова, Михайлівська

Рожівка: Берегова

Бровари: Бузкова

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Васильківський

Залізне: Мічуріна, Горовий

Виконання приєднання клієнтів

з 9 по 17 год

Вишгородський

Демидів: Фастова, Садова, Київська, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна

Вишгород: Шкільна

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 19 год

Вишгородський

Димер: УКЗ Димер, Покровська, Південна, Родинна, Пономарьова, Кіщука Володимира, Небесної Сотні, Козаків, Дружби

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Вишгородський

Нові Петрівці: Леніна, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Межигірська, Свято-Покровська

Вишгород:

Ремонтні роботи

з 9 по 18 год

Вишгородський

Нові Петрівці: Ново – Київська, Леніна, Оболонська, 1-го Травня, 1-го Травня пров., Європейська

Вишгород: Глібова

Ремонтні роботи

з 9 по 18 год

Вишгородський

Лютіж: Грушевського, Леніна, Харківця, Визволителів, Дніпровська

Виконання приєднання клієнтів

з 9 по 18 год

Вишгородський

Глібівка: Кільцева, Лесі Українки

Виконання приєднання клієнтів

з 9 по 18 год

Згурівський

Аркадіївка: Першотравнева, Українська, Червоноармійська

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Іванківський

Макарівка: Центральна, Пушкіна, Франка, Молодіжна, Ватутіна, Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Макарівка: Центральна, Лісова, Польова, Гагаріна, Пушкіна, Франка, Молодіжна, Ватутіна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Жеревпілля: Зелений Гай, Весела

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова

Кропивня: Поліська, Шкільна

Варівськ: Садова, Шкільна, Гагаріна, Ніни Сосніної, Центральна, Власенка, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка

Людвинівка: Щорса

Рахвалівка: Лісова

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Іванків: Київська, Запрудська, Миру, Дружби, Шевченка

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Макарівський

Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Миронівський

Козин: Бесарабівка, Самарка, Козин, Зарічна, Моргунівка

Ремонтні роботи

з 6 по 20 год

Миронівський

Юхни: Центральна, Юхни, Першотравнева, Мічуріна, Садова, Миру, Шкільний, Пушкіна, Лермонтова, Тракторна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Миронівський

Козин: Зарічна, Козин, Бесарабівка, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Миронівський

Козин: Козин, Моргунівка

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Миронівський

Козин: Моргунівка, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Миронівський

Карапиші: Б.Хмельницького, Вишневського, Незалежності

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Миронівський

Карапиші: Карапиші

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Миронівський

Карапиші: Карапиші, Головківка, Богородицька, Соборна, Лугова

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Миронівський

Карапиші: Богуславська, В.Пастушенка, Лугова

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Миронівський

Миронівка: Бузницького, Перемоги, Соборності, Шкільний, Першотравневий, Приймака пров.

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Обухівський

Макарів: Польова, Радянська

Матяшівка: Героїв Небесної Сотні, Садова, Пушкіна, Ватутіна, Польова

Обухів: Лукавиця ж/м, Чумацький шлях, Каштанова, Київська, Яблуневий м-р, Малишка

Григорівка: Набережно-Польова, Героїв Майдану, Польова, Героїв Майдану пров., Леніна, Кринична, Шкільна, Молодіжна, Зої Космодем’янської, Яблунева, Набережна, Лісова, Колгоспна, Козацька, Сонячна, Криничний, Пушкіна, пров. Калініна, Заводська, Садова, Біла Вежа, Вишнева, Щаслива

Семенівка: Гоголя

Дерев’яна: Польова

Красна Слобідка: Садова, Стовпова, Гагаріна, Польова, Користень, Набережна, Якуніна, Руди, Шевченка, П. Коломийки пров., Лісова

Перше Травня: Лісова

Ленди: Сонячна, Зелений, Озерна, ж/м Боженка

Руди: Руди

Макарівка: Радянська, Шевченка

Українка: Промислова

Тарасівка: Пушкіна

Гусачівка: Шевченка

Підгірці: Лісова

Долина: Космонавтів

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Обухівський

Матяшівка: Коноша, Першотравневий, Героїв Небесної Сотні, Першотравнева, Травневий, Бузкова, Польова, Зелений Гай

Красна Слобідка: Приозерна, Першотравнева, Шевченка, Чубаріна, Гагаріна, Садова, Якуніна, Кабанця, Незалежності, Пушкіна, Польова, Леніна, Вербова, Грушко, М.Рильського, Качаївщина

Козин: Старокиївська, Іржавська, Столичне Шосе

Мала Вільшанка: Садова

Григорівка: Леніна

Обухів: Лукавиця ж/м

Нові Безрадичі: Тиханська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Семінарський пров., Рози Люксембург пров., Мала Підвальна, Малопідвальний, Фабрична, Велика Підвальна, Києвобрамський, Києвобрамська, Ломана, Ломаний, Анучина

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Золотоніське Шосе, Мічуріна, Черняховського, Петропавлівська

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Яготинська, Сухомлинського, Новокиївське Шосе, Хмельницького Богдана, Дощова

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Шевченка, Музейний

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Можайська, Святого Єфрема

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Лозова, Соснова, Лісова, Кооперативна, 1 Лагерний

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Гагаріна, Петропавлівська, Потапенка Ярослава, Ватутіна, Лазенка Сергія, пров. Гагаріна

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Суворова пров., Новокиївське Шосе, Суворова, Жданова, Якубовського

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Святилівська, Борисоглібська, Громова, Богомольця, Куреди Гаврила, Остапа Вишні, Соборна

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Героїв Дніпра, Дніпровська, Літописна, Музейна, Прибережна, Кузнецова, Береговий пров., Золотоніське Шосе

Виповзки: Молодіжна, Квіткова, Свято-Троїцька, Шевченка, Садова, Перемоги, Лугова

Велика Каратуль: Садова, Польова, Володько, Сахна, Кільцева, Горького, Квіткова, Шкільна, Кооперативна, Середня, Перемоги, Гагаріна, Жовтневої Революції, Набережна, Шевченка, Переяслівська, Хутір Плескачі, Хутір Мар’янівка

Переяславське: Заводська

Мала Каратуль: Центральна, Набережна, Василенка, Польова, Зарічна, Ярмоленка пров., Небесної сотні, Переяславська, Ярмоленка

Воскресенське: Центральна, Польова, Садова, Набережна, Зарічна, ім. Т.Г. Шевченка, Івана Франка

Травневе: Переяславська, Зарічна, Центральна, Леніна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Сквирський

Шамраївка: Волоти

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Ставищанський

Ставище: Степова, Хутірська, Кущова, Цимбала Сергія, Зелена, Піщана, Польова, Паланського

Антонівка: Польова, Шкільна, Перемоги, З.Космодем’янської, Лесі Українки, Набережна, Ярівська, Червоноармійський, Лісова, Матросова, Молодіжна, Шкільний

Полковниче: Христюка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищанський

Ставище: Володимирська, Б.Хмельницького, Кооперативна, Любомирівська, Хліборобська, Миру, Зоряна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Тетіївський

Теліжинці: 60-річчя Жовтня, Вишнева, Зарічна, Вінницька, Першотравнева, Вишневий, Перемоги, Шевченка, Набережна

Михайлівка: 1-го Травня, Першотравнева

Хмелівка: Василівська

Тетіїв: 8 Березня, Сонячногірська, Михайла Шляхтиченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Тетіївський

Тетіїв: Нова, Різдвяна, Незалежності пров., Центральна, Журавлина

Підключення/відключення споживачів

з 9 по 20 год

Фастівський

Червоне: Набережна, Горького, Гагаріна, Фастівська, Набережний, Польова, Садова, Білоцерківська, Горького пров., Дачна, Шевченка, Молодіжна, Вулиця невизначена, Іподром

Кищинці: Леніна, Островського, 1-го Травня, Пролетарський, Лісна, Ватутіна, Островського пров., Березневий, Щорса, Молодіжна, Кошового, Набережна, Річний, Рядового Кохна

Пилипівка: Островського, Леніна, Лісна, Річний, Щорса, Річна, Молодіжна, Б.Хмельницького, Матросова, Чапаєва, Червоноармійський, Скакодуба, Декабристів, Червоноармійська, Набережна, Папаніна, Папаніна пров.

Пришивальня: Леніна пров., Набережна, Леніна, Лісний, Лісна

Єлизаветівка: Польова, Без назви, Вулиця невизначена, Вишнева, Шевченка

Королівка: Леніна, Франка, Прорізна, Осипенка, Декабристів, 1-го Травня, Жовтневий, Шкільна, 8 Березня, Шкільний, Жовтнева, Річна, Комарова, Першотравневий, Річний, Польовий пров.

Паляниченці: Шевченка, Польова, Набережна, Садова, Лесі Українки, Коцюбинського, Комарова, Ярослава Мудрого, Кільцева, Володимирська, Молодіжна, Толстого, Кооперативна, Гагаріна, 1-го Травня, Дачна, Ярослава Мудрого пров., Вулиця невизначена, Ковалівська

Фастів: Андрія Шептицького

Велика Снітинка:

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Яготинський

Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Яготин: Незалежності, Дарницька, Винниченка, Чкалова, Лермонтова, Паркова, Гастелло, Бондаренка

Засупоївка: СТ “Алгоритм”

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

Яготин: Толстого, Глібова, Толстого пров., Мисливський

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Яготинський

Панфили: Українка, Франка, Аптечний, Центральна, Набережна, Гагаріна, Сомковська, Молодіжна, Сосновська, Шевченка, Корольова, Дослідне, Урожайний, П. Мирного, Ворошилова, Ворошилова пров., Польова, Мирний

Яготин: Київська, Польовий стан, Черняховського, Шевченка, Дарницька, Говорова, Незалежності, СТ “Екологія”, Трудові Резерви, Черкаський, Приозерна, Студентська, Траса Київ-Харків

Засупоївка: СТ “Алгоритм”, Козацька, Польовий стан, Сидоренка, Григорівка, Дачна ділянка, Хутір Григорівка, Григорівка, СТ “Ранковий”, Польова

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 10 по 13 год

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА