Планові відключення електроенергії в Київській області 21 листопада 2020 року (повний список населених пунктів)
Назва районного підрозділу
Населений пункт
Назва вулиць на яких буде відсутнє постачання електроенергії
Роботи
Години проведення робіт
Білоцерківський
с. Храпачі
вул.Миру
Технічне обслуговування
з 8-30 по 19 год
Білоцерківський
с.Чепеліївка
вул.Жовтнева,Набережна,Надрічна
Технічне обслуговування
з 8-30 по 19 год
Броварський
с.Пухівка, с.Рожни
Миру
Капітальний ремонт
з 8-30 по 18 год
Васильківський
с.Ксаверівка
вул.Київська
Капітальний ремонт
з 8-30 по 19 год
Васильківський
с.Ксаверівка
вул.Південна
Капітальний ремонт
з 8-30 по 19 год
Вишгородський
Старі Петрівці
Кн. Святослава Дачна ур. Старі Кагати
Технічне обслуговування
з 8-30 по 18 год
Вишгородський
Старі Петрівці
Межигірська
Технічне обслуговування
з 8-30 по 18 год
Володарський
Пархомівка
Молодіжна
Технічне обслуговування
з 8-30 по 19 год
Іванківський
С. Іванків
Поліська ,п-к Поліський
Технічне обслуговування
з 8-30 по 18 год
Іванківський
с. Дитятки
с. Дитятки – всі вулиці
Технічне обслуговування
з 8-30 по 18 год
Кагарлицький
с.Іванівка
вул Кірова ,Перемоги,школа ,господарство
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Кагарлицький
с.Іванівка
Радянська, Київська,Перемоги
Технічне обслуговування
з 8 до 17 год
Макарівський
В.Карашин
Перемоги
Технічне обслуговування
з 8-30 по 19 год
Обухівський
c.Дмитровичі
вул.Польова
Реконструкція
з 8 по 17 год
Обухівський
м.Обухів
вул.Лукавиця
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Обухівський
м.Обухів
вул.Робоча,Краськова,8 Березня,Київська,Чумацький шлях,Франка, школа №1
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Обухівський
м.Обухів
вул.7 Листопада,Малишка
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Обухівський
м.Обухів
вул.Яровівська
Технічне обслуговування
з 8-30 по 19 год
Обухівський
м.Обухів
вул.Полянська
Технічне обслуговування
з 8-30 по 19 год
П.Хмельницький
с.Ковалин
Садова,Молодіжна,Шевченка
Технічне обслуговування
з 8-30 по 17 год
П.Хмельницький
с.Пристроми
Шевченка
Технічне обслуговування
з 8-30 по 17 год
Сквирський
с.Антонів
вул Полоьва.Зарічна.Комсомольська.Партизанська
Технічне обслуговування
з 8 по17 год
Сквирський
с.Пустоварівка
Шевченка.Щаслива.Полоьва.Миру.ГагарінаКулішаБ.Хмельницького
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Ставищанський
Антонівка
Шкільна
Технічне обслуговування
з 8-30 по 18 год
Таращанський
Круиі Горби
Шевченка
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Тетіївський
м.Тетіїв
вул. І. Франка
Технічне обслуговування
з 8-30 по 18 год
Тетіївський
с.Стадниця
вул. Польова, Гагаріна
Технічне обслуговування
з 8-30 по 18 год
Фастівський
Фастів
Ювілейна
Технічне обслуговування
з 8-30 по 19 год
Чорнобильський
с. Паришів, Ладижичі, Теремці
Бугаєва, Дружби, Леніна
Технічне обслуговування
з 8-30 по 18-30 год
Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона